Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék ismerkedni társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék ismerkedni társkeresőn, de mindenki azonnal szexelni akar?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy ne így legyen? Máshol nem tudok ismerkedni. Már eljutottam arra a szintre hogy benyugtatózva megyek randira hogy ne legyek egyből ideges meg ne kezdjek el bőgni!
2020. aug. 28. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha téged ez ennyire kiborit, akkor hanyagold egy darabig az ismerkedést.
2020. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

Hát ez elég érdekes , mert rengeteg férfi írt már itt ki kérdést , akik nem ezt az irányt képviselik, csak ők válaszra sincsenek méltatva társkeresőkön.

Köztük én is így vagyok....

2020. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Kettes, pedig én is úgy tapasztaltam h inkább a férfiak azok, akik egyből a szexre mennek.
2020. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
#3 gondolom ez azért lehet, mert te nő vagy,tehát nőkkel nincs egyáltalán tapasztalatod. ;)
2020. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Én is azt akarok az elsőn. Leginkább idegbeteg, talán xanaxot szedő elmebetegekkel találkozom. Talán kisállatkereskedésben kellene nézelődnöd.
2020. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Olyanokkal találkozz csak akikkel már hosszabb ideig leveleztél előtte, 2-3 hónapot minimum. Akkor talán már valószínűsíthető, hogy az adott ember nem csak erre utazik, különben nem beszélt volna veled 2-3 hónapot előtte.
2020. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szép remények, de egyik pasi sem bír várni ennyi időt. Egy héten belül találkozni akar az összes, aztán v szex v kapcsolat, némelyik ék tok mindegy mi csak legyen valami, de most rögtön azonnal, ő biztos h nem fog várni. Ahha... Kösz nem.
2020. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

7.


Aki meg mégis bír, azt meg ironikus módon a nők nem veszik egy idő után számításba, mert "biztos nem akar semmit". Kellene lennie valahol egy aranyközépútnak, csak hát jó kérdés, hogy pontosan hol.

2020. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Így van. Nehéz azt megtalálni, akivel egyeznek a nézetek és a számítások.
2020. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj randira pár nap felszínes beszélgetés utan.

Az ilyenek minél hamarabb dugni akarnak, nem társat keresnrk.

2020. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!