Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért van sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért van sok megbízhatatlan ember és olyan aki nem is akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

20-on éves férfi vagyok,kipróbáltam több társkeresőt is,de a tinder vált be a legjobban nekem.

A badoo és hozzá hasonló oldalon eléggé szegényes a felhozatal.

Volt pár match-em idáig,de azért annyira nem voltam elárasztva vele.

A legtöbbjük nem is válaszolt vagy ha mégis akkor egyszavas válaszokat adott és úgy éreztem hogy szórakoztatnom kell hogy fennmaradjon az egyoldali beszélgetés.

Én csak férfioldalról látom a dolgokat,de olyan mintha a legtöbben nem is akarnának kapcsolatot,pedig én azért vagyok fent ilyen oldalakon.



2019. febr. 14. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Akarnak azok, csak nem veled, hanem valami top Chad pasival. De örülj, neked legalább van matched. Nekem Magyarországon egy sincs.
2019. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Egy átlagos kinézetű nőnek simán lehet több tucat match-e is. Természetes, hogy nincs ideje, energiája mindenkivel ugyanúgy foglalkozni.

Meg hát valljuk be, azért általában nem a legértelmesebbek vannak ilyeneken...

2019. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

A nők olyan elképesztő férfitöbbletből válogathatnak ezeken az oldalakon, hogy még a leggázabb nők is megengedhetik maguknak, hogy kizárólag a legjobban kinéző férfiakkal foglalkozzanak.


Ha külsőre nem tartozol az abszolút top kategoriába, nagyjából ez minden, amire számíthatsz.

2019. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Még hozzá tenném, hogy nincs ,,piaci egyensúly" a kereslet és a kínálat nem arányos.

A férfiakból bazi nagy túlkínálat van, és a látszat ellenére a nőkből kínálati hiány van, hiába tűnik úgy, hogy sokan vannak.


Most ez nagyon pszichopatának és tárgyiasítónak hangzott, de természetesen képletesen kell érteni a leírtakat. És meglátásom szerint ez a helyzet.

De amúgy a tinder meg a badoo is eredetileg szexpartner keresőnek készültek(a felépítésük erre utal legalábbis). De igazából nem az alkalmazással van baj, hanem azt használó emberekkel.

A normális gondolkodású nők nagyrészt foglaltak vagy nincsenek fent ezeken az appokon.

2019. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és úgy éreztem hogy szórakoztatnom kell hogy fennmaradjon az egyoldali beszélgetés."



Kedves kerdezo, mond neked az a szo valamit hogy "udvarlas"? :D

Altalaban azok a ferfiak (es nok) panaszkodnak, akik tulajdonkeppen utalnak ismerkedni es titokban meg vannak sertve hogy nekik miert kell ez. Igy meg nem akarasnak nyoges a vege.

Ha a beszelgetes nem teher szamodra, egybol mas lesz az egesz dinamikaja.

2019. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!