Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én gondolom rosszul, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul, hogy nem jó ha nagyok az ellentétek?

Figyelt kérdés

Engem nem érdekelt eddig ki mennyit keres.

De én nőként azért nettó 420-at keresek.

Ismerkedtem egy sráccal sokat mentünk ide-oda, ő keres nettó 190 ezret amivel mindaddig nem volt probléma ameddig nem járkáltunk el pl. Strandra, gyrososhoz. Nem nívós helyekre.


Rosszul éreztem magam, hogy elvisz valahova és számolgatja a pénzét utána meg közli " kicsit sokat költöttem" 1200 ft-os strandbelépő pl.


Utána én kezdtem el magamnak fizetni a dolgokat ha mentünk és tankoltam.


Elkezdtem ezen gondolkozni, hogy mi lesz majd ha együtt lakunk majd " én tartom el" és lehet mêgis vannak ellentêtek a pênz miatt?


Exemnél is igazából ez bukott ki, hogy keveset keresett,de nem tudta már vállalni velem ezt a közös életet pedig nem sok a rezsi meg nem éltünk nagy lábon ami meg nekem volt rossz, mert úgy éreztem " csöves" vagyok pedig megengedhetek magamnak sok mindent. Fizettem a tankolását,biztosítását stb nem kértem vissza.Így inkább haza költözött ahol nem kell fizetnie semmit.


Tudom rossz ember vagyok ez miatt, de nekem is szar, ha kenőmájason kell élnem amikor a másik veszi a kaját vagy a helyi strandra nem jutok el, mert neki nincs pénze én meg ne fizessek, mert milyen ciki.



2020. aug. 29. 06:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Extrém példa,de pasiként voltam ilyen helyzetben. Lány szinte hobbi tanítónéni,amiből pénze volt egy mlm cég top managere volt. Tehát voltak a rendszerben alatta kezdő managerek, akik eladásai után kapott jutalékot.

Mintha egy 2ős személyiség lett volna.

1 ami zavart, a többi ügynök bevonzására elő kellett adnia facebookon ,hogy extra luxus élete van. Hawai nyaralás(erről youtube videó is) minden hétvégéje 3 napos ,pénteken nem dolgozott,2nap pénz költés,márkás ruhák,wellnes, elit kávézok éttermek.....otthonától 500 kmre elment kávézni az ügynök tanoncaival...ezek mind mind dokumentálva facebookon youtuben,instán.

Ami személyesen nagyon rossz volt,egyszerre szinte vettünk ugyan olyan autót ő szlovákiaban skoda emblémával,én itt magyarországon Seát emblémával. Neki az ügynökei után járó pár hónapnyi jutalékból kpre,én 5 év hitelre.

Rossz az ellentét,amikor te küzdöl valamiért ami másnak semmiség.

2020. aug. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

Hát nézd, mi egyenlően keresünk a férjemmel, de közös kasszán vagyunk és ha holnaptól èn 420-at kapnék, ő meg 200-at, akkor örülnék, hogy keresünk együtt 620 ezret.


De mi szeretjük egymást, érted. Nincs enyém-tiéd, csak miénk.

2020. aug. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Lachesys ***** válasza:
87%

Nemtom, nekem nem lenne vajon azzal H én fizetem a pasi részét a drágább programokon, vagy kaján épp, ha nem azt látnám hogy kihasznál, vagy a lehetőségeihez mérten nem igyekszik o is elvinni engem randizni. Pl egy séta vagy sutogetes a Normafan, meg egy kis rétes ott és kb 2 ezer ft... Ha ezert is sopankodna, miközben én pl 20 ezret hagytam ott vacsorára valahol az zavarna. Figyelj, nalunk pl úgy volt, hogy barátom egy kedvező árú albiban lakott, de a hazineni egy rigolyas csotrogany volt és nem mehettem fel. Volt fél év, amíg se nála, se nálam nem tudtunk lenni.... Szhar volt nem mondom. De kibirtuk. Eleinte mondtam viccből mikor csak a Westendben tudtunk sétálgatni, hogy haha olyan mintha megint tini lennék... De aztán egyszer kifakadt szegény, hogy neki ez amúgy enélkül is milyen kellemetlen, hogy férfiként nem tudja megteremteni a feltételeket a talalkozasunkhoz, és milyen szharul érzi ettől magát. Na abbahagytam a viccelodest.

Most az én örökölt lakasomban lakunk, belefizet a rezsibe, semmi gond nincs. Lehetőségeihez mérten megyünk nyaralni, belföldre, most amúgy se jöhetne szóba külföld. De ha úgy lesz, akkor majd barátokkal megyek olyan nyaralasokra,ami neki sok, és nem halok bele ha néha kifizetnem a részét. De ő támogat lelkileg, nem kihasznál, mindig kapom melóba az üzeneteket H menni fog stb (most kezdtem dolgozni) szóval nálunk az anyagiakrol nincs így probléma. Annyi volt H home office-ban van, és mindig én vásároltam mostanában mert H úgyis jövök haza. De aztán szóltam emiatt és ez is megoldodott. Kommunikálni kell...

2020. aug. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Te amúgy teszel félre pénzt?


Mert a 420 ezer arra sok, hogy programozgass, szórakozgass, vásárolgass, kocsid legyen, ne számold és megvegyél sok mindent amit megkívánsz és úgy általában is elköltsd szinte az egészet a hónap végére ilyenekkel. De ha építeni akarsz belőle egy jövőt magadnak az által, hogy félreteszel pénzt és gyűjtögetsz, akkor ez ugyanúgy kevés, mint a 190 ezer. Nem ismerem a lakhatási körülményeidet, de a 420 ezerből egy 200 ezret félretenni és csak 220-ból élni reális dolog, ha akarsz is jutni valahova az életben, nem csak vegetálni akarsz egy helyben.

2020. aug. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki szimpatikus, nem feltétlenül kell a legdrágább programokat választani, illetve ha valaki jobban keres egyáltalán nem gáz olykor meghívni a másikat (hiszen egy pár akartok lenni). Mindig többet fizettem mint a randipartnerem, sose gondoltam arra hogy csóró és így hogy megyünk el oda, ahová szeretnék. Havonta rászánni 10-20e forintot egy olyan személyre akit szeretek azért, hogy olyan programra menjünk el amit én is szeretnék észre se veszem, pedig annyit keresek mint te kedves kérdező. :)
2020. aug. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet belőle probléma. A lányomnak a 6 hónapos baba mellől vissza kellet mennie dolgozni, mert a gyed és a férje fizetése nen volt elég a megélhetésre. Ha a férje lett volna a fő kenyérkereső, akkor maradhatott volna még otthon. Egyébként a férfiak hiúságát nagyon zavarja, ha kevesebbet keresnek.
2020. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nekem van 3 értékpapírom meg plusz kamatozó megtakarításom.


Nem költök semmi extra dolgokra mivel alapból szegény családból jövök. Nehezen de van mit letennem az asztalra mivel szüleimre nem tudtam támaszkodni, így azért kicsit spúr is vagyok. de pl.én nekem míg nem baj egy 5000 ft-os belépő pl a Lupa tóra, neki igen gondot okoz még ha mindenki maga is fizeti, így igazából nekem szar a helyzet, hogy nem tudok menni oda ahova akarok mert a másiknak épp az drága.


Exem eléggé lehúzott egyébként, mert adóssàgot is fizettem ki neki

2020. aug. 29. 08:11
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy ezzel egyedül, egy nőnek sem kell olyan férfi, aki kevesebbet keres nála.
2020. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Pont az egyik válaszoló írta, hogy a barátja mondta szar hogy nem tudja megteremteni neki a feltételeket... Exemnél is igen ez volt a baj. Meghív a srác de nekem szar érzés, hogy költ rám és neki meg nem marad... Nem drága programok csak pl. Egy reggeli hot- dog 300 ft amit meg helyi strand csak a belépő... És már nincs pénze mert haza is ad. Nekem szar
2020. aug. 29. 08:44
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

De kérdező, meddig akarod csinálni egy kapcsolatban ezt az én pénzem-te pénzed hozzáállást?


Ha szimpi a srác, vonzódsz hozzá, bírd ki egy ideig és ha komolyra fordul a dolog, váltsatok közös kasszára. Házasságban úgysincs már külön vagyon fizu szempontjából.

2020. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!