Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csávó állandóan át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csávó állandóan át akar hívni magához, akkor kizárólag azt akarja?

Figyelt kérdés
Eddig sikerült úgy intéznem, hogy máshol találkozzunk, de állandóan azt szeretné menjek át hozzá. Én még nem akarok lefeküdni vele, és eddig ő sem nyomult rám, csak beszélhettünk. Ennek ellenére mégis van bennem egy fura érzés. Rákérdeztem, ilyen szép időben mit akar csinálni a 4 fal között, nem adott egyértelmű választ, azt meg plána nem mondta, hogy szexelni akar. Ti ezek alapján mit feltételeztek róla?

2020. aug. 30. 13:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
De ő nem flörtölgetni akar, hanem a lényegre térni egyből. Azzal, hogy felhívott, már ki is fejezte. A többi untatja. Hiába húzod az időt, az ilyenkésőbb is csak azt fogja akarni, max megdug mellette még mást is, amíg "vár" (már ha megéri neki várni).
2020. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Fel se mennél, ha megmondaná.
2020. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Megis, mit? Hogy az ertekes belyegeit csak ott szeretne elovenni.
2020. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Én tutira azt akarnám! Előtte egy kis beszélgetés, flörtölés, majd egy oltári nagy szex. Naná!
2020. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Hááát, nem is tudom. Vajon mit akarhat egy ivarérett srác, aki a legyet is megdugná röptében, egy csajtól?
2020. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha folyton át akar hívni akkor biztos meg akar dugni,
2020. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Ha folyton fel akar hívni magához egy hetero fiú, akkor le akar feküdni veled,
2020. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!