Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csávó állandóan át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csávó állandóan át akar hívni magához, akkor kizárólag azt akarja?

Figyelt kérdés
Eddig sikerült úgy intéznem, hogy máshol találkozzunk, de állandóan azt szeretné menjek át hozzá. Én még nem akarok lefeküdni vele, és eddig ő sem nyomult rám, csak beszélhettünk. Ennek ellenére mégis van bennem egy fura érzés. Rákérdeztem, ilyen szép időben mit akar csinálni a 4 fal között, nem adott egyértelmű választ, azt meg plána nem mondta, hogy szexelni akar. Ti ezek alapján mit feltételeztek róla?

2020. aug. 30. 13:04
A kérdező szavazást indított:
azt akarja
nem azt akarja
52 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*beszélgettünk
2020. aug. 30. 13:04
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Mind kizárólag azt akarja.
2020. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Egyértelmű.

Mondjuk én nem úgy intéznèm, hanem szimplàn megmondanám neki, hogy nem, nem megyek át hozzá x ideig, mert én így érzem jónak.

Bár az ilyenek viselkedésén lehet érezni más helyszínen is, hogy mi a tulajdonképpeni céljuk. Azt hiszi, ha nem mondja, hogy szexelni akar, vagy nem válaszol, akkor nem átlàtszó?

2020. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, mentek a zöldek! És szerintetek hogyhogy eddig egyik randin sem nyomult rám? Meg semmi jelet nem adott...kb mintha az egyik haverjával beszélgetett volna...
2020. aug. 30. 13:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt mi nem tudhatjuk, hogy adott-e, vagy te hogyan értelmezted.

Számomra mindenképp intő jel lenne, hogy mindig át akar hívni, de érdemben nem vàlaszol, hogy mi a progi.

2020. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Hellmano ***** válasza:
16%
Dehogy azt akarja...felhív, hogy a 30 fokos lakásban possadjatok, miközben a füledbe súg disznó dolgokat és beleliheg a forró lehelletével. :)
2020. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem feltétlenül, de valószínűleg közelebb akar kerülni hozzád. Nem ördögtől való az sem, ha megmutatja hogy él, elutasítani ott is lehet, ha olyannal próbálkozik, amit nem akarsz. Miért nem mondod meg neki, hogy ha ilyen tervei vannak, akkor azt még korainak érzed?
2020. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvanos helyen nem fog ugy radmaszni, mint egy lakason tenne. Nem gondolod?
2020. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, mentek a zöldek.

Jogos, amit írtok, de nem feltétlen rámászásra gondoltam, csak szóban flörtölés például, vagy csak szimplán úgy viszonyulni hozzám, mint aki esetleg tetszik neki, de ezek sem történtek meg.


A zavarodottságomhoz még hozzájárul az is, hogy anno egy másik csávó, aki tetszett, és vele akartam volna, áthívott, de nem csinált velem semmit....:/

2020. aug. 30. 13:53
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Arról volt szó, hogy ti konkrétan randiztok?
2020. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!