Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok szoktak olyat csinálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok szoktak olyat csinálni, hogy pár napos chatelés után eltűnnek, mivel kiváncsiak arra a lány hogy reagál? Arra kiváncsi , h Bombázza-e őket továbbra is vagy ő is eltűnik?

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A lány gondolhatja ilyenkor hogy a pasi okkal tűnt el.... hogy nem érdeklődik iránta... én pl nem írnék rá bármennyire is szeretnék... miért kell játszmázni? Megöli az egészet...
2020. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem.

Ez mindenképp gàz.

Ha szó nélkül eltűnik, akkor inkorrekt, tiszteletlen, nem vállal felelősséget, nálam bukó.

Ha viszont belegondolok, hogy egy felnőtt férfi így játszmázik, hogy

eltűnik, hogy lássa, mi a reakció, mèg inkább bukó, mert számomra az ilyen férfiatlan és visszataszító. Hacsak nem áll elő valami nagyon hiteles magyarázattal, (baleset pl, úgyis kiderül, hogy igaz volt-e) úgy nekem felejtős lenne.

2020. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Egy biztos, az ilyennek nem kell a másik eléggé, szóval fölösleges foglalkozni vele. Ha valaki tényleg tetszik, nem játszmázol vele
2020. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Baromság...ha egy férfi eltűnik az, azért van, mert már nincs meg az érdeklődés a nő iránt. Hidd el, ha egy férfi érdeklődik egy nő után az nem fog eltűnni, mégha nem is komolyak a szándékai csak dugni akar. Ha meg komolyat, akkor meg éjjel nappal írkál. Szóval ez ilyen egyszerű, ha egy férfi eltűnik az bizony még dugni se akarja az adott nőt, mert rájött közben, hogy arra se kellene neki, nemhogy komolyabb dolgokra.
2020. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Tini kategóriában kérdezd.
2020. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azert tunik el, mert megsem vagy mar nem, vagy eppen nem akar semmit.
2020. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, mert rohadtul szánalmas dolognam tartom. Mindkét nemtől amúgy.


26/f

2020. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!