Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állítólag érdeklem, de nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag érdeklem, de nem ír rám, mert állítólag nagyon sok a dolga?

Figyelt kérdés
Hát röviden, ez a második próbálkozásunk. Itt jegyezném meg, hogy nem én kerestem meg. Elsőre más volt minden, minden nap beszéltünk. Telefonon is, viberen minden nap írt. Csak volt egy kisebb nézeteltérésünk és letiltott ül egymást. Azóta eltelt 4 hónap. Mivel mindketten oldottuk a másikat kb egy hónap után, így rám írt kB egy hónapja, hogy nem felejtett el és nem-e próbálhatnánk meg újra. Most viszont második próbálkozás már nem ugyanolyan. Csak írásban kommunikálunk, fel nem hív. Az első két hétben rendszeresen írt, de nem napi szinten. Most olyan hetente. Hétvégén elhívott erre a mostani hétvégére randira, azóta nem jelentkezett. Tegnap rádobtam egy aranyos ölelős gifet, látta, de nem válaszolt. Nem tudom mi van ilyenkor. Látom kiírva sokszor viberen, hogy megtekintve 5 perce, elérhető stb... Szerintetek? Mit gondoljak?

2020. szept. 1. 17:34
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én erre két opciót làtok: 1, nem érdekled annyira, 2, van màs. Aki akar, az szakít ràd időt.
2020. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hellmano ***** válasza:
100%
Írod érzed ez már nem olyan, mint először volt, de mégis belementél...ez nem is lesz olyan. Rádírt kíváncsi volt, hogy visszaírsz e neki és most játtszmázik, hogy nem ír és várja te írj neki :D Buta azt hiszi, hogy ez egy játszma, ne írj neki, ha ő nem ír játszmázzon magával egyedül. Ha ere a hétvégére hívott el randira és nem jelentkezik, akkor te már ne is keresd csak tiltsd le újra a francba.
2020. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De akkor minek keresett meg másodjára? Meg minek hívott el talizni?
2020. szept. 1. 17:40
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Én is nagyon hasonló szituban vagyok a pasival.

Érdeklődött, írt és hívott, most meg egy szót fél nap belőle kihúzni, de azon felül nem ír és nem mindig válaszol.

El vagyok keseredve és nem értem ezt az egész változást.


Szerintem ez jobb nem lesz, hagyni kell a francba.

2020. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Millió nő van. És nem igazán értem miért jó ráírni valakire, akitől igazán nem akarok semmit. Bár azt írta nemrég, hogy azért nincs barátnője, mert amúgy nem rossz pasi, mert sem kedve, sem ideje, sem türelme nem volt keresni... 🤷
2020. szept. 1. 17:44
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Tartalék játékos vagy, ennyi.
2020. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak akkor szoktak így viselkedni, ha azt érzik hogy korábban szórakoztál velük(tüske van bennük valami miatt) és most ők is szórakoznak veled, vagyis törlesztenek. Nem akar ő már tőled semmit, felhív, játszik veled, fenntartja a Status Quo-t majd eltűnik, amikor kezdenéd feladni,esetleg ki akarod már rúgni akkor újra jelentkezik.
2020. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7. Igazad lehet. Ugyanis elég csúnyán ledegradáltam az első alkalommal és úgy váltunk el, hogy egy gyerekes, idióta balfék vagy... 🙄😃🤦 De nagyon pipa lettem valami miatt... 😊
2020. szept. 1. 17:52
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást!
2020. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag érdekled, gyakorlatilag viszont nem, ennyi az egész. Kit érdekelnek a szavak, amikor a tettek sokkal hangosabban beszélnek?
2020. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!