Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állítólag érdeklem, de nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag érdeklem, de nem ír rám, mert állítólag nagyon sok a dolga?

Figyelt kérdés
Hát röviden, ez a második próbálkozásunk. Itt jegyezném meg, hogy nem én kerestem meg. Elsőre más volt minden, minden nap beszéltünk. Telefonon is, viberen minden nap írt. Csak volt egy kisebb nézeteltérésünk és letiltott ül egymást. Azóta eltelt 4 hónap. Mivel mindketten oldottuk a másikat kb egy hónap után, így rám írt kB egy hónapja, hogy nem felejtett el és nem-e próbálhatnánk meg újra. Most viszont második próbálkozás már nem ugyanolyan. Csak írásban kommunikálunk, fel nem hív. Az első két hétben rendszeresen írt, de nem napi szinten. Most olyan hetente. Hétvégén elhívott erre a mostani hétvégére randira, azóta nem jelentkezett. Tegnap rádobtam egy aranyos ölelős gifet, látta, de nem válaszolt. Nem tudom mi van ilyenkor. Látom kiírva sokszor viberen, hogy megtekintve 5 perce, elérhető stb... Szerintetek? Mit gondoljak?

2020. szept. 1. 17:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10. Oké, valószínűleg így van. De mire volt jó ez neki?
2020. szept. 1. 18:07
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem simán csak sérült a kis önbecsülésed, hogy már nem liheg a valagadban ez a srác, azért értetlenkedsz.

Imponált mikor még nyalizott neked ugye?

Nem akarsz tőle te semmit, mint ahogy ő sem akar tőled semmit. Ez ilyen tipikus netes barátok-közt feeling.

2020. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem. Engem ez nem zavar. Mert nagyon mások vagyunk. Engem egyedül az zavar, hogy miért kell ilyet csinálni felnőtt emberként. Én pl. soha nem írok rá senkire mégegyszer x hónap után, ha tudom, hogy már nem érdekel vagy nem úgy. És itt volt olyan barát barátom is pl, akivel összevesztünk. Neki írtam, mert hiányzott. De olyanra, akiről tudtam, nem akarok semmit, arra sosem írtam mégegyszer.
2020. szept. 1. 18:19
 14/16 A kérdező kommentje:
És itt sem én írtam a srácra rá másodjára sem, ahogy az első alkalommal sem én tettem. Mindkét alkalommal ő kezdeményezett. És ez az, ami nem fér a fejembe, hogy van, aki ennyire unatkozik? Hogy ilyen játékokat játszik, mert ezt élvezi? Ez hihetetlen számomra.
2020. szept. 1. 18:24
 15/16 Hellmano ***** válasza:
Ott írtad, hogy régen elkülted a francba stb. Most rád írt, hogy bosszút álljon rajtad, te buta meg válaszoltál is neki és ezt észrevette, hogy most visszavághat. Most azt várja te puncsolj vissza neki, ő közben röhög, ha netán visszaírsz még jobban fog röhögni, mert sikerült neki visszavágnia és elküld a francba ez lesz a "jutalmad"...tiltsd le a francba most már azt mondom, elötte még azt mondtam várd meg a hétvégi randit, ha ír, de én már oda se mennék el a helyedben, ha netán írna (de nem fog csak rád vár te írj neki...).
2020. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15. Hát persze, hogy válaszoltam, mert 1. bocsánatot kért a régi miatt, 2. megsajnáltam, mert írta, hogy nemrég húnyt el anyukája koronavírus fertőzésben és eléggé padlón van. Most hétvégén volt a temetés. Úgy egyébként. De igazából nem hiszem, hogy ennek sok köze van a kapcsolatunkhoz. De igazából mindegy is már.
2020. szept. 1. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!