Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leírod/elküldöd hogy ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírod/elküldöd hogy ki az aki számodra megfelelne kívül belül, és mi az amit te ehhez nyújtani tudsz?

Figyelt kérdés

Nem felmérés céllal csupán érdekel hogy ki mit vár el a másik nemtől, és mit nyújt cserébe.

Leírhatod 1-2 szóban, felsorolás szinten vagy képen is belinkelheted ahogy gondolod. (külsőre, belsőre milyen ami már megfelelne)


Emellé írd meg hogy mi az ami te vagy, kb olyan részletességgel ahogy a ,,választottad" leírtad, természetesen kívül belül.


Nők, férfiak egyaránt.



2018. febr. 5. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Áh... rég meguntam már itt a regényírást...
2018. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aha értem. És akkor te majd válogatsz..köszi ezt most kihagynám.
2018. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28.000× volt már ilyen kérdés, semmi értelme:(.
2018. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En sem akarok regenyt irni.
2018. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Piszok hosszú lenne, mert be kellene mutatkoznom egy az egyben, kivonva magamból az abszolút női szokásokat, a hobbijaimat meg a tanulmányaimat pedig vagy meghagyni, vagy behelyettesíteni valami hasonló színvonalú dologgal.


Komolyan, nekem a tökéletes férfi olyan, mint én. Csak más a neme. Hasonló vérmérsékletű, hasonló céljai vannak, hasonló igényei a karrierje/tanulmányai szempontjából és a szabadideje eltöltésének szempontjából, hasonlóan szimpatizál bizonyos dolgokkal, hasonlóan bánik az emberekkel és annyira férfias, amennyire én nőies.


Én is csak a saját álmaimat akarom valóra váltani egy személyben. Az álompár olyan, aki ebben partner. Egy sorstárs. Egy lelkitárs, hasonló problémákkal, hasonló életvitellel, hasonló elvárásokkal.


Azt hiszem, paradoxon lenne, ha nem tudnám nyújtani azt, amit elvárok tőle.:)

2018. febr. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó, én most ráérek egy kicsit és szórakoztat a kérdés, leírom :)

Teljesség igénye nélkül, nyilván ez az ideális checklist- nem ezzel járok férfiakat "bevásárolni" és nem fontossági sorrendben:


- ne dohányozzon, mert én sem teszem

- ne igyon rendszeresen, mert én sem (én abszolút nem sosem, de pl. az alkalmankénti kultúrált fogyasztás nyilván nem zavar)

- ne drogozzon, ne legyen addiktív (függő) személyiség, mert én sem vagyok az- gondolkodjunk ezekről hasonlóan

- átlagos vagy inkább annál magasabb (én is az vagyok nőként 172 cm-re és nem balerinában járok)- legjobban a 185 cm magasság felettieknek örülök (ilyen kapcsolataim voltak és nem szanálnám a 100+ db-os cipősszekrényemet sem más frusztrációja miatt :D

- átlagos vagy sportos testalkat, normál BMI tartomány (én is átlagos vagyok, csinos, BMI-m 23 egész valamennyi). Ne verjek rá súlyban és magasságban- lehet, hogy ez meg az én frusztrációm, de nem szeretnék rajta változtatni. Magasság és vázizomzat függő nyilván, de mondjuk úgy 80-85 kg-tól 100-ig

- tényleg mozogjon rendszeresen, mert én is ezt teszem heti minimum 2-3szor. Vagy legalább tegyen rendszeresen a fittségéért és ez ne a 2 hetes nyaralás alatti városi sétát jelentse. Motiváljon engem is, mehetünk együtt!

- tartsa fontosnak az egészségét úgy általában, mert én is figyelek erre. Tehát pl. járjon el rendszeresen az ajánlott szűrésekre, ha van krónikus betegsége, akkor tartsa karban (pl. cukorbeteg akkor figyeljen a diétára, ha gyógyszert kell szednie, akkor ne felelőtlenkedje el)- szeretném sokáig, jó életminőségben szeretni és nem gond egy ilyen betegség megléte, HA figyel rá.

- rendelkezzen önálló, normális életvitellel, egzisztenciával, mint én (nem vagyok már huszonéves). Rendezett lakhatás, normális jövedelem, értékelhető munka/karrier stb.

- legyen hasonló a pénzügyi és szexuális kultúránk is. Hozzám közel áll pl. pénzkezelésben az a szemlélet, hogy legyenek tartalékok, célok, lássam át a helyzetem, lehetőségeim- örülök egy hasonló szemléletű partnernek.

Ebben is önállóságot, életrevalóságot várok, mert ennek is megfelelek magam is.

- rendezett, normális szeretetkapcsolata van a származási családjával, értelmes, értékes barátságai, szociális kapcsolatrendszere (valahogy számomra mindig kiderül, hogy a végletesen utálkozó, gyűlölködő emberek nem jó partnerek számomra). Nem szempont, hogy a személyisége inkább extro- vagy introvertált legyen, de a tisztelet, megbecsülés az jellemezze minden emberi kapcsolatát.

- hasonló szellemi színvonalat szeretnék a partneremtől. Valamennyire számít nyilván az iskolai végzettség is, de nem ez a kizárólagos. Élet általános dolgaiban tájékozott, szakmájában, érdeklődési körében elmélyült, normálisan érvelni, kommunikálni tudó párt szeretnék. Legalábbis nem olyat, akit frusztrál a meg nem szerzett végzettsége és kapun kívülről ócsárolja a felsőoktatást :D

- valamiért engem vonzanak a műszaki/IT/reál tárgyakban otthonosan mozgó férfiak- talán mert én nem értek ehhez, de elbűvölve tudom hallgatni a kiselőadást az épületgépészetről vagy az adatbázisokról :) Jó érzéssel tölt el, ha szellemileg is van miért felnézni a páromra (ha oda-vissza meg tudjuk egymást etekintetben is becsülni, az nagyon jó. Én gazdasági és humán területeken vagyok járatosabb).

- legyen jogosítványa, kocsija- az én életkoromban már inkább ez a normális nemtől függetlenül- bevallom furán érezném magam, ha nekem kellene cipelnem mindenüvé :)

- legyen életigenlő, pozitív, jólelkű- ilyennek tartom magam. Depressziós, beszűkült, pszichiátriai kórképpel rendelkező vagy afelé hajló partner távol áll tőlem és tudom, hogy rosszhatással lenne az én kedvemre, személyiségemre is. Nem megmentő szeretnék lenni, hanem egyenrangú társ.

- legyen benne hajlandóság az elköteleződésre (hogy ez milyen szintű, azt ketten alakítjuk ki). Hideg ráz az ilyen "biztos hogy nem" típuisú férfiaktól, akik előre kijelentik, hogy valamit nem tesznek meg egy kapcsolatban (értem ezalatt mondjuk hosszútávon az együttélést stb.)

- gerincesség, egyenesség, becsületesség, igazmondás, hűség- magyarázatra sem szorul, ilyen ember vagyok én is.

- hogy milyen módon, az talán lényegtelen, mert számtalan módja van, de legyen képes kimutatni az érzéseit, kifejezni azokat felém. Ha szavakkal, hát úgy, ha inkább tettekkel, meglepetésekkel, akkor annak örülök. Érezzük mindketten, hogy a kapcsolatunk ajándék, közös "építményünk", amit megtartani, megóvni, fejleszteni kell a mindennapokban is. A negatív érzéseit, elégedetlenségét is képes legyen kultúráltan elmondani, kifejezni, megmutatni- alpári dolog a veszekedés, ordibálás, dedós pedig a betartás, "haragszom rád". Játszmákat csak játékból, évődésből, örömmel.

- gondolkodjon velem hosszútávon és ne legyen szitokszó a monogámia sem.


Hát úgy ennyi első körben :D

N

2018. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Sokat kell még tanuljatok. :))


Olyan, aki elérte igaz valóját, nem pedig tanul az lenni.

Végtelen szeretetet, ahogy ő is.

Külső: Legyen egészséges s lehető legközelebb az ideáljaimhoz.

2018. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Külsőleg az tetszik, ha alacsony, szép mosolya és szemei vannak, ápolt és igényes, de nem a külső a fontos. Amit én "adnék"az az, hogy szépek a szemeim, nagyon szexin tudok nézni és ugyan csak ápolt vagyok, és nem vagyok egy vézna alkat, akit még a szél is elfújna :D


Ami igazán fontos, hogy legyen humora, és viselje el az én nagyon perverz humoromat, ne legyen sértődékeny, legyen meg benne a határozottság, ne "kifelé" mutassa meg mennyire jó velem, hanem tartozzon csak ránk. Legyen nyitott, lehessen minden témáról beszélni, közös programokat szervezni.Legyen valami célja az életben, viszont a mindennapokat ne vegye véresen komolyan. Merjen beszélni a vágyairól.

Cserébe amit nyújtani tudok az az igen egyedi humor. Nagyon ritkán sértődök meg, óriási türelemmel rendelkezek és általában higgadt vagyok. Jó beszélgető partner vagyok, nincs tabu és nem akadok ki ha más véleményen van. Szeretek én lenni a domináns, viszont nem úgy hogy mindig én akarok felülkerekedni. Vannak céljaim, de spontán vagyok és kiszámíthatatlan.

Kb ennyi lenne.

23/f

2018. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne legyen ítélkező/rasszista, legyen nyitott, érdeklődő, szeressen utazni, ne akarjon gyereket. Ezek a fontos dolgok, a többiben lehet kompromisszumokat kötni, pl én nem dohányzom, de nem zárom ki egyből azokat, akik igen. Vagy a külső sem a legfontosabb. Az ideálom barna bőr, sötét haj, zöld szem, tetkók. De nem baj, ha nem így néz ki, ha a belsője tetszik.


Én olyan vagyok, amit úgymond "elvárok" a másiktól. Az utazás az életem, szeretek új dolgokat kipróbálni, és a komfortzónámon kívül élni az életet. Ezen kívül vannak tetkóim és piercing-jeim, illetve sokat sminkelek, szóval fontos, hogy ne legyen ítélkező a másik személy.


/L

2018. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!