Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ér egy férfi valamit, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ér egy férfi valamit, ha nem vezető? Manapság azt látom, szinte mindenki előbb-utóbb az lesz. Aki nem, arra azt mondják nem elég ambíciózus és nem lehet vele tervezni.

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 22:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

"mindenki előbb-utóbb az lesz"


Mester, jó iránya ülsz azon a lovon? Mindenki előbb-utóbb? Hol? Néztél már szét az országban? Vagy Norvégiáról van szó?

2020. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nőként lenne, aki vezető őpzícióban elfogadná, ha a párja nem menedzser?
2020. szept. 9. 22:34
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindenki vezető lenne, akkor kiket vezetnének? 😅
2020. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%

Ezt csak a nő tudja, de joggal lehet elvárása, hogy a férfi fejlessze, képezze magát, ne pedig beleüljön a jóba. De nyilván egy több diplomás, nyelveket beszélő, vezető nő nem várhatja el a szobafestő mázoló férfitól, hogy legyen vele egy szinten. Viszont azt elvárhatja, hogy a szobafestő mázoló szakmában legyen a legjobb. Tehát ha ezért tesz a férfi, akkor mindegy, hogy mennyire iskolázott. A lényeg azon van, hogy tesz, fejlődik, több lesz.


De azt azért el lehet mondani, hogy a brutál egzisztenciával, vagy anyagiakkal rendelkező nők nem jönnek össze hozzájuk képest """csöves""" férfiakkal. Tehát azért van az a szakadék, amit nem ugrasz már át.

2020. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Valójában nem először derült ki, hogy akivel ismerkedek, magas beosztásban van. Jól indult minden, tetszettünk egymásnak. Őt nem zavarta volna látszólag, hogy én beosztott vagyok, de engem igen, ezért vége lett a dolognak. Csöves azért nem vagyok, nettó 500 ezer felett keresek, de ez azért nem vezetői fizetés.
2020. szept. 9. 22:43
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Bolond vagy...
2020. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%

Nem is rád értettem a csöves jelzőt, mint ahogy nem is véletlenül raktam három idézőjelbe. De ha jól értelmezem, akkor nem a magas beosztású nő vetett véget a dolognak, hanem te, mivel te kevésnek érzed magad az ő szintjéhez képest, nettó 500 pénzzel. Hidd el nekem, hogy nagyon sok férfi örülne annyinak, de még akár a felének is.


Ha ez kevés egy nőnek, akkor nagy bajban van a világ.

2020. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem lett volna kevés, nem problémázott ezen, de szerintem visszahúztam volna a nagy különbség miatt, és ebből gond lett volna.
2020. szept. 9. 22:48
 9/35 A kérdező kommentje:
Feleannyit se keresek, plusz céges autóm sincs.
2020. szept. 9. 22:49
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy nem tudok már érdemben válaszolni, mert kezdünk átmenni az önsajnálatba. Annyit tudok már csak mondani, hogy keress olyan nőt, aki kevesebbet keres nálad, és nem lesznek ilyen frusztrációid.
2020. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!