Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdeklődik irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Hétfőn volt az első munkanapom az új helyen. Kis vállalkozás, nem dolgozik sok ember a helyen. Van egy srác, nagyon bejön nekem. Természetesen nem beszéltünk még, csak köszönünk egymásnak. Nem mertem bejelölni ismerősnek, mivel nem ismerjük még egymást. Viszont instán bekövettem. Egyből vissza is követett, majd egy napra rá lájkolta az utolsó, júliusi képemet, amin a virágaim voltak... 😃 Lehet ebből következtetni valamire már vagy csak próbálok sokat képzelni bele?

Valahogy nekem az jön le, hogy ez egy jel volt... Ugyan minek lájkol 2 hónapos képet, főleg, amin virágok vannak? 😃



2020. szept. 10. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mosolyogj rá, ha találkoztok. Csak lesz ebből valami:)
2020. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem érdekelnéd nem venné a fáradtságot, hogy megnézze a képeid hát még lájkolja
2020. szept. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez önmagában még nem jelent semmit sem! Ha nem kezdeményezte a beszélgetést, csak lájkolt, akkor csak annyit tesz, hogy megnézte az oldalad ki vagy. Ennek fejében tetszett neki az egyik kép. Te gondolsz bele többet, mert tetszik neked.
2020. szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit se. Az enyémet is szivezte egy pasi ,aztán lelépett szó nélkül,ne éld bele magad semmibe se,mert utáns csalódsz.
2020. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnéd bejelölt volna,és rádirt volna...úgyhogy semmit nem jelent!!
2020. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 😃 Azóta rám írt, hogy tetszem neki és beszélünk!
2020. szept. 14. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!