Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen miért nincs matchem? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért nincs matchem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Letöltöttem a tindert és alig van matchem,pedig egész jól nézek ki. Az utcán, tömegközlekedésen is csomó lány megnéz,szemezünk stb.és bulikban is mindig van kapás. De a tinderen egyszerűen alig akad 1-1 match. Nem értem mi lehet a probléma. Igen, az utcán kéne csajoznom , ez igaz, de egyrészt a online is szeretnék tapasztalatot másrészt pedig kifejezetten idegesít,hogy nem megy tinderen.

Valami tanács esetleg?



2020. szept. 11. 06:11
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Igényes, jó minőségű fotók (több), és normálisan(szövegesen) kitöltött adatlap.

Míg fent voltam, ezeket értékeltem.

Ha ennek ellenére sincs match, akkor lehet, hogy nem nézel ki jól, vagy alacsony vagy, vagy tele van helyesírási hibával a szöveged, vagy fotók alapján suttyónak nèznek, vagy a szöveg tartalma gáz.

Én ilyenek miatt húztam balra a pasik 90%-át.

2020. szept. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szarok, bénák a fotóid.


Nagyon béna, gáz a bemutatkozó szöveged.

2020. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet hogy hiába nézel ki jól de gagyik a kepek.

A leggyakoribb tinder kép hibak amiket pár hát alatt tapasztaltam:

1. Rossz minőségű, szemcsés, fénytelen fotó.

2. Nem látszik az arcod/fél arcod.

3. Napszemüvegbe, maszkba vagy (nem is ertem).

4. Engem pl az is ki tud ábrándítani ha a háttérben mondjuk egy rumlis szoba, beágyazatlan ágy van. Tessek már egy kép erejéig rendet rakni.


Igazából 3 normális fotóval már sok mindent lehet kezdeni.

2020. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából bemutatkozó szövegem nincs ,csak 2 fotó van fent rólam és annyi. Bepróbálkozok valami bemutatkozással meg teszek fel új fotókat.

Amúgy nem vagyok alacsony sem igénytelen.

2020. szept. 11. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó, rendben.
2020. nov. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!