Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha az első találkozásra a csaj hozná magával a 3éves fiát?

Figyelt kérdés
Az első találkozásnak,randinak arról kellene szólnia hogy megismerjük egymást.Ő pedig azt hajtogatja egyfolytában hogy őt is el kell fogadnom,közbe szó sincs arról hogy ne fogadnám el csak randizni szerintem nem gyerekkel kell 😅

2020. szept. 12. 09:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Ennél már csak az lenne a viccesebb, ha az első randik megjelenik a 3 éves gyerekével, majd azt mondja "nem keresek apát csak magamnak társat". :D
2020. szept. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen!


Tényleg, jött a csaj, meg a kislánya, és szemrebbenés nélkül megkérdezte, hogy gond-e? Én meg mondtam, hogy nem, de így tudva elhoztam volna a feleségem.

Azonnal sarkon fordultak.

2020. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#12 :DDD Sírva röhögök! :D
2020. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen gyereket hány csávónak muthatta már be úgy, hogy na ő lesz az apukád?
2020. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyerekkel szemben a legnagyobb kiszúrás. Elvált anya vagyok, sosem vittem a gyerekem randira, neki sem mondtam meg, hogy randizni megyek, és nem is találkozott végül egyikkel sem. Csak akkor mutatnám be őket egymásnak ha már komolynak tűnik a dolog. Ez a gyerekben ugyanis növelheti a szorongást, bizalmatlanságot.
2020. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal otthagynám, nem is lenne belőle randi.
2020. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egy 3 éves gyerekben még nem tudatosul a randi,bárkivel,bármilyen célból találkozhatnak. Viszont az első találkozás a két fél ismerkedése,amiből nem is biztos,hogy több lesz. Beszéljen a gyerekéről,de ne vigye magával.Egyébként is izgő-mozgó,elvonja a figyelmet az ismerkedésről. Majd később,ha tartósnak bizonyul.
2020. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik 4x -es nő a 7x -es anyját hozta. Ha nem tudja valakire rábízni mit csináljon? Mama azért talán ehorgolgathatott volna otthon.
2020. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem az is gáz, amikor a csaj a barátnőjével jön, és aztán leanyáz, ha mind a kettőre rámegyek.
2020. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
44%
Örülnék neki.
2020. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!