Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha az első találkozásra a csaj hozná magával a 3éves fiát?

Figyelt kérdés
Az első találkozásnak,randinak arról kellene szólnia hogy megismerjük egymást.Ő pedig azt hajtogatja egyfolytában hogy őt is el kell fogadnom,közbe szó sincs arról hogy ne fogadnám el csak randizni szerintem nem gyerekkel kell 😅

2020. szept. 12. 09:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Én nem csinálnék belőle problémát....hiszen a gyerek vele él, ha a nővel kapcsolatba kerülsz akkor a gyerekkel is ki kell alakítanod egy jól működő viszonyt. Ha szexkapcsolatról van szó akkor ez nem számít, de ha párkapcsolatba gondolkozol akkor nagyon is számít. Én egyszer kezdtem gyerekes nővel, jó tapasztalat volt, ha lehet, akkor kihagyom.
2020. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
4 eves fiam. Eszembe sem jutna elvinni (a sokadikra sem).
2020. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez gáz. Az első randi előtt azon problémázik, hogy nem fogadod el, akkor később mit fog művelni. Meg maga a tény, hogy az első találkozóra is hozni akarja. Először tudni kéne, hogy egyáltalán ti ketten élvezitek-e egymás társaságát és csak később bemutatni téged a gyereknek.
2020. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy hölgy a haverját hozta el a randinkra, szóval én egy kisgyereken már nem lepődnék meg. De amúgy nem illik.
2020. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtökkel szemben helytelen. Gyerekem van,de kb 3-4 találkozásnal,ha komolynak látszik az ismerkedés,a saját otthonunkban javasolnám a rövidke találkozást.
2020. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
A csaj szerintem görcsösen inkább apát keres, mint partnert. Ezért hangsúlyozza a gyereket.
2020. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

"1" vagyok

A lényeg a szándékosságon van!!! Lehet hogy nem úgy tervezte a randit, de közbejött valami és nem tudta a gyereket rábízni másra. Ha emiatt lemondja a randit pár perccel a megbeszéltek előtt az engem sokkal jobban zavarna, mint hogy elhozza a gyereket.

2020. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

Én sose vittem magammal, kb 2 hónap után találkoztak vele először. De nálunk anyám sokat viszi el és a nővére is.

A jelenlegi páromnál a 2. tálon már találkoztak.

Ettől még normálissan elvoltunk, sétáltunk, forró csoki, süti.

N28

2020. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Instant bann , ilyen nőket kerülni kell.
2020. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
találkozón. 2 éve vagyunk együtt.
2020. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!