Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív randira senki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív randira senki? Tartanának tőlem? 25n bővebben

Figyelt kérdés

Ezeket a dolgokat nem egóból írom, de nem vagyok egyáltalán csúnya, sőt, rendszeresen sportolok, az alakom is nagyon rendben van, vicces vagyok, jól el lehet velem beszélgetni, nem vagyok flegma/beképzelt, okos, intelligens vagyok. Bulizni is eljárok, ott rendszeresen rámhajtanak, viszont abból nincs folytatás. 165cm/55kg

Véget ért fél éve egy hosszú kapcsolatom és azóta semmi. Nem értem

25n


2020. szept. 13. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Volna kedved randizni velem? Nyilván nem fogsz válaszolni, de akkor a kérdésed is értelmét veszti. Szép napot!
2020. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szegedi vagyok.

De nagyon kis vicces vagy

2020. szept. 13. 09:54
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagy annyira szép, nem vagy szimpatikus, flegma vagy esetleg nagyképű.

Látatlanban és ismeretlenben nem tudom mit lehet mondani.

Csajokat általában még facebookon se hagyják békén ha jobban néznek ki.

2020. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Azért, mert görcsösen erre vágysz. Fél éve vagy egyedül és ezen kattogsz? Lazíts már, fiatal nő vagy, éld az életed aztán majd menet közben úgyis lesz valaki, aki elhív randizni vagy kölcsönösen szimpatikusak lesztek egymásnak.
2020. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szegedi vagyok. Gyere el velem randizni. A többit megbeszéljük, amikor válaszoltál.


197 cm/91 kg


26/F

2020. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így voltam vele és utólag jöttem rá, hogy halál görcsös voltam (akkor nem éreztem magam annak), baromira teljesíteni akartam, mutatni, hogy én milyen kedves, aranyos, csinos, okos, ... lány vagyok. Ezt nagyon is megérzi a másik nem. Ahogy elengedtem ezt az egészet (elegem lett az idiótákból és úgy voltam, törlöm magam a társkeresőről, de volt még egy lebeszélt randi, megegyeztem magammal, hogy ez az utolsó, többre nem megyek). Azzal az utolsó randival vagyok már több, mint egy éve :)
2020. szept. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, az lemaradt, hogy 34/N
2020. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Hozzám jöhetsz 5xF
2020. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!