Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha megnyílik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha megnyílik nekem egy nő de közben meg azt mondja hogy a láthatáron sincs senki akivel szexelne?

Figyelt kérdés
Nem igazi randi, csak viszonylag sokat beszélek egy csajjal egy ismerkedős oldalon. Nemrég elmesélte hogy mennyire megfektette az előző kapcsolata, durván elkezdte rombolni magát a szakítás után. Lehet én vagyok szemét ilyen téren de azért valamilyen szinten reménykedtem hogy azzal hogy jobban megismerjük egymást közelebb kerülnünk minden téren épp ezért eléggé megütött, hogy ma azt írta hogy kilátásban sincs pasi akivel lefeküdne.

2020. aug. 10. 11:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Lehet csak barátnak tekint. Az is lehet, hogy tetszenél neki, viszont ő többet vár tőled ahhoz, hogy belemenjen valami komolyabba.
2020. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%
Maradj nyugton és légy türelmes, mert ha így teszel, előbb utóbb észre fog venni mint férfi, de legyél mindig mellette.Mert ha nem így teszel, az orrod előtt fognak lecsapni rá, és viszik.
2020. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
25%
Tipikus pasi, csak a dugas..
2020. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
46%
Barátzónában vagy...
2020. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
3+4 tipikus pasik akik csodálkoznak hogy mindig az orruk előtt csapják le a kezükről a nőt.
2020. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
Barátként tekint rád, nem potenciális szexuális partnerként.
2020. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
31%
6 Hú de nem ismeritek a nőket. Okoskodtok aztán nagyot koppantok. Megérdemlitek.
2020. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
54%
Friend-zone... Menekülj mielőbb ebből.
2020. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Te csak barát vagy a lelki társa, akinek pityereg aki megérti őt, kb mintha meleg lennél, tőle nem lesz szex.


lépj le.

2020. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%

Na megint itt van két "okos".


Lassan nőként el kell gondolkoznom, hogy nyissak egy tanfolyást nektek, hogy kell egy nőt megismerni:DD

2020. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!