Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, erre mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erre mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
Randin, rákérdeztek a srácnál, hogy hol/mit dolgozik, meg arra, hogy milyen sulit végzett, mire ő annyit szól vissza: "Spóroljuk meg a köröket, nyugodtan kérdezd meg, hogy mennyit keresek!"

2020. szept. 15. 13:10
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%
Felálltam volna és eljottem volna. A fogyasztási árát pedig odadobtam volna neki az asztalra.
2020. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
22%

Azt válaszolnám: "Oké, igazából úgyis erre akartam kilyukadni."


25/L

2020. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
81%
Fogyasztásom*
2020. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
94%
Ilyet csak egy olyan csóró ember mondhat, akinek kisebbségi komplexusa van. Gazdag ember szájából ilyet nem igen fogsz hallani.
2020. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%
Én is kifizetném a részem majd felállnék és hazamennék. Semmi kedvem frusztrált, előítéletes barmokra pazarolni az időm.
2020. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
93%
Megkösszönném, hogy ő is időt spórolt nekem azzal, hogy korán megmutatta mekkora barom és haza mennék.
2020. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Állj!


Miért a pasi a hibás? Nem ő érdeklődik a pénzügyeid iránt. Márpedig a suli és a meló azt mutatja.


Pl.:


Érecségit vettem. Takarítok a Tesco-ban. = Csóró.

IT diploma. OTP csoport, cyberbiztonsági főnöke vagyok. = LÓVÉ, azaz LOVE!!!

2020. szept. 15. 13:20
 8/48 anonim ***** válasza:
92%

Te komolyan ennyire korlátolt idióta vagy amúgy?

Az ember jobbb esetben is napi 8 órát tölt a munkahelyén, azaz az ébren töltött idejének meglehetősen jelentős részét. Miért akkora probléma, hogy az embert érdekli, hogy mi a f.t csinál a másik? Ez egy tök alap kérdés.

2020. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
95%
Mert ezekkel a kérdésekkel nem a pénzügyei iránt érdeklődik normális esetben, hanem az érdeklődési köre iránt és az iránt, hogy mivel tölti a napja harmadát. Én is nagyon szívesen válaszolok ezekre a teljesen alap kérdésekre, amiket haverok és friss ismerősök között is hamar letud az ember. Ha egyből arra asszociál, hogy a zsebében turkálok, akkor egy kisebbségi komplexusos, általánosító, frusztrált barom és onnantól kezdve tényleg semmi nem érdekel, ami vele kapcsolatos.
2020. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénzügyei után érdeklődött a nő a fenti példában, hanem az illető munkája iránt, amivel a hétköznapjainak minimum egyharmada telik. Mert akárhogy nézzük, az ember életének jelentős része a munkája, igenis előny, ha tud róla az 2 értelmes mondatot mondani. Ha valaki ennyire frusztrált és boldogtalan ezzel kapcsolatban, attól jobb menekülni. Ugyanis olyan ember, aki elégedett a munkájával, az nem vág le ilyen dumát, lényegtelen, mennyit keres vele. Szóval én is dobnám az asztalra a rendelésem árát, és úgy menekülnék, hogy lehet még az ajtónak is nekimennék :D
2020. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!