Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kattant lány vagyok ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kattant lány vagyok ha nekem őrülten bejön az ide írogató BAlázska?

Figyelt kérdés

Eleinte én is előítéletes voltam vele és egy ostoba gyökérnek gondoltam...


Aztán beszélgettem vele egyszer pár órát és kiderült hogy igazából csak unalmában trollkodik itt...teljesen más ez a srác amit mutat magából!!!


Végtelenül kedves, figyelmes, humoros, és szerintem külsőre se rossz pasi.Nagydarab, kifejezetten férfias jelenség.

Alkoholgondjai tényleg vannak, de azon is dolgozik.


Megbeszéltünk már egy randit is, kíváncsi vagyok milyen lesz élőben, Interneten teljesen elvarázsolt.


L/25


2020. szept. 15. 13:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Én is csak unalmamban trollkodok!:)
2020. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Igen Balázs, kattant vagy, ha bejössz saját magadnak. Legalább az írás stílusodat változtasd már át, ha kamukérdést irsz saját magadról.
2020. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Balázska másodnickjét olvashatjuk. :D
2020. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyire bejön neked, megtennéd azt a szívességet, hogy lebeszéled a további gyakorira való írogatásról? Úgy nagyjából örökre.
2020. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Majd írjátok meg hová küldjük a nászajándékot a gyakoris csapat nevében.
2020. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekek, ez k*rva nagy. :D:D:D
2020. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Azért mennyire kell már ahhoz a földön lenni, hogy gyakorin sztároljam magam, és azzal szórakozzak, hogy ki, mit szól ehhez? lol


Balázska 52 évesen is ide fog írogatni, hogy a finom egyetemista pipikék csak a gazdag vén fószereket akarják. Ha addig meg nem hal meg szegényem májelégtelenségben.

2020. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Én megértelek nekem is bejön Balázska.


21/L

2020. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szerelmes vagyok belé. Annyira de annyira. Fizikailag fáj
2020. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Balázska elmondta a véleményét Balázskáról😂😂
2020. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!