Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akibe őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe őrülten szerelmes vagyok. Már csak 10 hét van kb. a sulibol és addig össze szeretnék vele jönni. Én is tetszek neki, de gyáva vagyok és nem tudom leküzdeni a félelmet. Hogy tudnék hozzá rövid időn belül közel kerülni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg, eddig fel sem tűnt, hogy ilyen közel már a nyári szünet. Máris jobb kedvem lett! :D
2014. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha most azonnal bemászol az ágyába, gyerünk tellik az idő
2014. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Keress közös érdeklődési pontokat, és próbáld azokat szóba hozni(de ne úgy, hogy odamész hozzá random, és kérdezgetni kezded, hanem mondjuk közös beszélgetésben felhozod). Itt már be is kerültél a fejébe, már csak ügyeskedned kell. Például legyél vele kedves, de ne túl közvetlen, mert azt mindenki utálja. Ne üldözd mindenhová, de ha beszélgetni szeretne veled, akkor hallgasd meg. Segíts neki, ahol tudsz. Meg persze küldj neki folyamatosan olyan jeleket, hogy például a szokásosnál egy kicsit tovább nézel rá(de nem bámulod), vagy szemkontaktust teremtesz vele(szintén mellőzendő a bámulás). Ne próbálj a "barátzónának" nevezett körbe bejutni, mert onnan nehéz a továbbjutás a kapcsolatig. Ha pedig a fiú felkészült már rá, tehát ő is küld egy-két jelet, vagy jobban keresi a társaságod, akkor nyert ügyed van, és nyugodtan rákérdezhetsz. Ha elég ügyes vagy, közelebb tudsz hozzá kerülni egy egy-két hónap alatt.

Ettől függetlenül viszont az egyenes beszéd a legjobb módszer- kivéve, ha nem álltok közel egymáshoz, hanem csak két ismeretlen vagytok egymás számára.

2014. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. ápr. 3. 07:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogadok, hogy #3 lány/nő.

Nos az ilyen "jelek" nálam nem jók semmire, direkt ignorálom őket, mivel értettem már félre női kedvességed és kínos pofáraesés lett a vége. Ha akar valamit, jöjjön oda és mondja meg kerek-perec, úgy a jó!


Annyira utálom a játszmákat...


23/F

2014. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kedvességet*
2014. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok. És férfi.

20/F

2014. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ui: Én meg pont ezeket a jeleket figyelem. Ezek az apró kis mozdulatok, pillantások tökéletesen el tudják árulni a helyzetet. Nonverbális kommunikáció.
2014. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, a nonverbális kommunikáció csúcs. Imádom figyelni mások között. :)


23F

2014. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!