Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az rendben van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van, ha egy lány (vagy ritkább esetben fiú) párhuzamosan két külön randira is elígérkezik?

Figyelt kérdés
Teszem azt egy lányt egy szimpatikus srác elhív randira, elígérkezik, majd azt követő nap egy másik hasonlóan szimpatikus srác is elhívja. Lányok, ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? Fiúk, ti mit várnátok el egy lánytól, hogy viselkedjen ebben az esetben?

2020. szept. 16. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán elmehet mindkét emberrel randira, de aztán illene választani, hogy kivel folytatja tovább az ismerkedést.
2020. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam már ilyet. De végülis a karma visszacsapott, egyikből se lett semmi :)
2020. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem szimpi dolog. Nem akarnék visszatekinteni 10 évvel ezelőttre és arra gondolni, hogy mikor összejöttem a férjemmel akkor mással is kavartam. Megmérgezné számomra a kapcsolatot, de ez én vagsok. Van akinek belefér.
2020. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon az elején még nem gáz. 1.-2. randi körül szerintem belefér. Es mi van ha akire nemet mondasz lenne a befutó akivel passzolnál, de lemondasz róla a másik miatt akivel meg nem jön össze.


Nincs rá garancia hogy mindkettővel összejöhetne-e a dolog, arra se hogy az egyikkel, de nagyobb az esélye ha megpróbálod.

Nyilván később dönteni kell.

2020. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Nehéz elismerni hogy szemétség amit csinálunk. Régen én is csináltam és szerintem szemétség.


Ez tényleg ennek a fogyasztói mentalitásnak a jele, hogy úgy válogatunk az emberek között, ahogy a boltban a termékek között. Nem kellene ebbe ennyire belefolyni, van azért valamennyi szabad akaratunk is.

2020. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már....azok a csajok akik tényleg pasiznak akár egymás után is találkoznak pasikkal 1 órás bontásban. Ha nagyon pofátlanul nyomja akkor ráadásul ugyanazon a helyen. Dolgoztam egy nívós kávézóban pár évvel ezelőtt és szépen végignéztem. Mondhatni interjúztatott, de mivel volt olyan pasi aki virágot is hozott így elég egyértelmű volt. Szerintem nincs ezzel a probléma ha mindenkit meghallgat és utána dönt, de akkor ezt közölje a férfiakkal. Volt olyan férfi aki rövid időn belül távozott, nem tartom kizártnak hoyg elmondta nekik mi a helyzet. kb 3 nap alatt úgy 7-8 pasival találkozott, 2 órás különbséggel. Mindig egy pohár vizet kért és volt amikor kávéztak.
2020. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnám hogy az első 1-2 randi és egy ott együtt megivott kávé vagy tea akármilyen szintű elköteleződést jelent, szóval szerintem ez simán belefér szigorúan a kapcsolat elején. pont, ahogy a 4-es írta.
2020. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer nyomtam úgy, hogy két randit tettem egyetlen napra, egy kora délután és egy estefelé, mindkettő első randi volt. Az a baj, hogy már az első úgy leszívott energiámból, hogy nem volt semmi kedvem a másodikhoz. Azért elmentem, és "szerencsére" elég gáz csávó volt, szóval nem éreztem, hogy nagyon elszúrtam volna, de soha többé. Két emberhez eleve nehéz kötődni, de talán első randinak belefér 2 egymás utáni nap. Ha viszont heteking randizik valaki kétfelé, azt nem értem.
2020. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen.

#poliamória

2020. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem.

18F

2020. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!