Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 43 éves nőhöz hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 43 éves nőhöz hány éves férfi illik és hol találhatna olyat aki egzisztenciálisan is rendben van?

Figyelt kérdés

#randi1
2020. aug. 30. 16:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ősszel leszek 43, a párom 42, normális, jól fizető munkával, mint ahogy én is. A gyerekeink révén ismerkedtünk meg.
2020. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Ha jó nő, akkor 30-60 közötti kanit keressen.
2020. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%

A barátnőmék szülei elváltak fél éve. Apu 50, anyu 44. Apukája normális csávó emberileg is, mellette a pénzügyi szektorban volt középvezető elég régóta (Fundamenta, Takarékbank, stb). Nem is elhízott, arcra okés, bár nem jóképű, mellette nyilván elegáns és ad magára.


Kb 1 hónap alatt talált barátnőt magának, amikor elkezdett keresgélni. Egy 40 körüli nővel jött össze, aki külsőre is elég rendben van, értelmes és amúgy van egy gyereke. Na ezt csak azért mondom, hogy a 35 feletti nők "álmai férfija" kb ennyi ideig szabad. Vagy házasságban/kapcsolatban él, vagy szabad és playboy életet él (több nőt élvez egyszerre), vagy ha elkezd ismerkedni, akkor nagyon rövid idő alatt talál valakit.

2020. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%

2-es. Hagyjuk már hogy jó nő! Szétnéztél már a 40+ női kategóriában? Vagy nézz csak szét az utcán ebben a korosztályban...


A jó nők kapcsolatban élnek, folyamatosan. Egy jó nőnek még ha rossz is a kapcsolata, van 'A', 'B' és 'C' verziója a további társas életére. Én még nem láttam jó nőt úgy, hogy "jajjj egyedül vagyok, kétségbe vagyok esve, mert nem találok senkit".


Jó nőknek jó pasijuk van. Akik meg itt sírnak nők hogy nincs senkijük, azok meg nem jó nők. Ennyire egyszerű! Bebacna ha egy jó nőnek kellene hajtania a pasikat. Már az első perctől tudják az érintett férfiak hogy felszabadult a hely, sőt, már akkor váltott jegyük van a jó nőhöz, amikor az még kapcsolatba van.



A gyk-s női közönsége, vagyis legalább a 90%-a nem jó nő. Közel sem.

2020. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
4-es, mit forrongsz? Én csinos nőként maradtam egyedül sok-sok éves kapcsolat után. És igen, pár hónap alatt találtam normális férfit a korosztályomból. Nem voltam kétségbeesve, de mikor az ember 20-on éves kora óta nem randizott, és újra szabad lesz, akkor fogalma sincs, hogy milyen lehetőségei vannak. A kérdezőnél sem látom, hogy kétségbe lenne esve, feltett egy egyszerű kérdést.
2020. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
#4: na az ilyenek mellett, mint te, inkább egyedül maradnak a nők, agyilag selejtes pasi senkinek nem kell.
2020. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
5-ös. A jó nő elég szubjektív fogalom. Nekem a nők 95%-a nem jó nő. Én innen nézem a dolgokat. Már eleve a külső megszabja a szűk halmazt. Egy jó nő 40 felett is top és perfekt idomokkal rendelkezik, ami nálam kb 50kg, perfekt lábakkal, popsival(nem hatalmas kofferrel), vékony derékkal, 75/C, szép arc, szép haj. Felesleg egy gramm sem. 50 felett ugyanez. Aztán a belső értékekre most nem térnék ki, de azok is bőven az átlag felett legyenek. A hordótestű, 70kg-os, cölöplábú, kalácsarcú nők nem jó nők, még ha azt is gondolják magukról.
2020. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
7-es,én kb ilyen nő vagyok. Van pasim,de ha nem lenne...falun élek/dolgozom,ismeretlennel bizalmatlan vagyok,biztos nem lenne ripsz-ropsz kapcsolatom. Budapesten igen,de bivalyb@sznádon nem olyan egyszerű ez,hidd el.
2020. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. 35-45 éves férfi,ha jól néz ki a nő.
2020. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

43 ashoz egy 43- 50 es illik.

Ne álmodozz huszonévesekről,(mert gondolom azt sugallnád ezzel a kérdéssel ,hogy valami fiatal jólszituált pasi illene hozzád)mint a társkeresőkön szokás,mert egyedül maradsz.

2020. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!