Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap esti szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap esti szórakozóhelyen találkoztam egy férfivel, nem keres. Túlreagálom? bővebben

Figyelt kérdés
Jól elbeszélgettünk, elérhetőséget cseréltünk, egyáltalán nem volt nyomulós, hogy csak az ágyba akart volna vinni. De ma csak bejelölt facebookon, ennyi volt a keresése. Azt hittem elhív randizni, vagy ilyesmi, itt a hétvége. Mikor ha nem most? Én tolom túl és majd keresni fog? Csak túl teperősnek tűnne ha azonnal írna/hívna valahová?
2020. szept. 18. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Írj te neki.
2020. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma jelölt be, holnap még simán kereshet.
2020. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Hívd el te


30N

2020. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem varj egy par napot, ne rohand le.
2020. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól esne ha most ő keresne, hívna el, mert a szórakozóhelyen én adtam jeleket, szemezgettünk, aztán meg odamentem hozzá. Első randira szeretném hogy ő hívjon el.
2020. szept. 18. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na jo, akkor megertem, hogy varod, hogy most o tegyen lepest.

En nem vennek ra merget, hogy keresni fog, de ki tudja:-*

2020. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna, keresne. Ne nyomulj szerintem, bármennyire divat ez mostanság, és bármennyire is ezt javasolják itt többen.
2020. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!