Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sehol sem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehol sem találok egy normális, kedves lányt? Hol találhatok egy ilyen csajt? 25/F

Figyelt kérdés
Egy olyan lányt keresek, akivel lehet beszélgetni,kedves,aranyos, őszinte, van humora, és akinek nem volt 15 pasi az életében...
2010. júl. 6. 06:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Manapság ritka az ilyen lány.. én is 25 vagyok és hasonlo beállitottságu lányt keresek :) Csak a mai csajok azzal vágnak fel hogy azt hiresztelik minél több pasijuk volt, mert sztük igy több mindenkinek kellenek.. engem inkább irritál és kerülöm az ilyet!
2010. júl. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok:)
2010. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ucsó vagyok 17L
2010. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tényleg ilyen vagy ? :) akkor lehet, hogy téged kereslek ? :D
2010. júl. 6. 08:34
 5/11 anonim ***** válasza:
=) ki tudja?:D
2010. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nem keresel igazán...aki keres az talál:)


Én például mindenki lelki szemetese vagyok, segítek amiben csak tudok mindenkinek, nem cigizek, nem drogozok, nem iszok, és a szüzességemet sem vesztettem még el...mindezt 17 évesen....pedig sokan próbálkoznak...:))

2010. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Aki CSAK ilyen tulajdonságokkal rendelkezik, nincs sajnos :) Mindenkinek vannak szálkái, amit el kell viselni, a jó dolgokért cserébe. Szerintem :)


17/L

2010. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem találok hozzám való fiút. Pedig nem erőltetem, eljárok szórakozni, közvetlen vagyok, mégsem jön össze, pedig szeretném. Nem is értem, hogy valakinek csak úgy potyognak az ölébe az emberek, nekem meg, aki mondjuk úgy a "normálisak" közé tartozik, csak nagyon ritkán jön össze. Nem vagyok csúnya, sőt, sokan dícsérnek, humorom is van, mert szeretnek velem beszélgetni, de sosem jutok egyről a kettőre. Egyetlen kapcsolatom volt 20 éves létemre, azt is bebuktam, nem az én hibámból, azt hozzátenném. Eléggé letört, de nem adtam fel, mégsem állok sehol...Néha, mikor belegondolok az egészbe, arra jutok, hogy hagyom a fenébe, mert úgyse jön össze. Hiába, a többségnek van már párja, akinek nincs az pedig vagy begubózik bánatában, vagy inkább kiéli magát. Nagyon nehéz normális embert találni. Pedig nekem sincsenek nagy elvárásaim, én sem vagyok egy extra nő, így nem várok túl sokat. De hát ilyen az élet, majd jön valaki... Talán, egyszer...
2010. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia :) azért ne légy letörve ennyire :) Ha magad emészted, annak semmi értelme...hidd el


Viszont ha van kedved, beszélhetnénk élőben is, mondjuk msn-en, nagyon szívesen megismernélek.......:)

2010. júl. 7. 21:12
 10/11 A kérdező kommentje:
már ha az msn, élőnek számít :D
2010. júl. 7. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!