Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok elvárják, h a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok elvárják, h a fiúk kezdeményezzenek? Msn-en ráírás meg ienek. :D Lányok és fiúk is mondjatok véleményt! :D

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nem minden esetben de sztem igen
2010. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem msn-en ráírásnál túlzás lenne elvárniuk, hisz csak beszélgetés, ők is írnak, ha akarnak beszélni, de ha pl. felveszel egy csajt akkor egyértelmű, hogy neked kell eleinte írogatni neki.

20f

2010. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes szabadság és egyenrangúság uralkodik msn-re felvevés terén.
2010. aug. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az esetek nagy részében elvárják, de ez csajtól is függ. Az MSN-en ráírást nem feltétlenül, én is szoktam ráírni fiúkra, de csak ha kérdésem, kérésem van. Beszélgetni ritkán, de ez inkább azért van így, mert alapból nem vagyok a híve. Ha más ír rám, természetesen válaszolok és beszélgetek vele.
2010. aug. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jézusom, emberek... micsoda problémák... ha fel akarok venni egy srácot msn-re, felveszem, nem szokott ellenérzésük lenni ezzel kapcsolatban. hogy ki kezdeményez? ez nem dugás.
2010. aug. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem,ha egy pasi kezdeményez.Persze azért ez az msn-en írás kicsit durva.Vannak szituk,amikor direkt nem jelentkezem,és várom,h ő jelentkezzen,de ha minden beszélgetést ő kezdeményez,akkor az lehet a vége,h azt érzi,nem is igazán kell a csajnak,csak éppen nincs jobb.Viszont az első randi/beszélgetés az mindig a fiú dolga.Ha nincs benne annyi,h kezdeményezzen,akkor nem is érdekel.
2010. aug. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nos szerintem lány is irhat fiúra de azért inkább irjon a pasi a lányra, mert nekem is bejön egy srác idáig én kezdeményztem és nem lett belőle semmi és mindig azt vártam hg ő irjon .. mert az olyan aranyos lett volna :D
2010. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

háát szerintem mindig annak kell ráírni a másikra aki épp akkor lépett be és a másik fent van.. :) már ha tényleg érdekel az illető, és ha őt is érdekled te akkor viszonozza,ha fent vagy és belépsz akkor rád ír :D


20/L

2010. aug. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!