Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 gyermekes család anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyermekes család anya vagyok egyedül nevelem a gyermekeim. Elkezdett udvarolni egy volt munka társam, neki nem lehet gyereke de szíve vágya csatlakozni hozzánk, és családban élni.?

Figyelt kérdés

Nem tudom, nem merek bele vágni.

Esetleg van tapasztalat, hogy müködik ez?


2020. szept. 23. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Alap esetben szimpatikus a fickó, tudnál szerinted vele élni szeretetben / szerelemben?



Ha elképzelhető, akkor randizzatok, találkozgassatok szépen fokozatosan, aztán majd kiderül mi lesz belőle!

2020. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Bocs, de miért egyedül neveled a gyerekeidet?
2020. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne nevelhetné egyedül a gyerekeit? Nem ránk tartozik.

Kérdező, ha szimpatikus, ugyan miért ne adnátok magatoknak egy esélyt?

Én is külön mentem évekkel ezelőtt a lányom apjával, kapcsolatban élek. Sőt, a maximális jó viszony is megmaradt az édesapjával.

Azért mert anyák vagyunk, a szerelemről nem kell lemondani.

2020. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Működhet... csak rajtatok múlik, de mi így a távolból két mondatból ezt nem tudjuk megmondani. Próbáljátok meg. Először ketten... találkozzatok, randizzatok, urambocsá' bújjatok ágyba, közös programok stb. Ha ez már flottul megy és úgy érzitek vonzódtok is egymáshoz csak akkor vidd be a családba és mutasd be a gyerkőcöknek. Ne azt lássák, hogy 2 havonta anyu új pasival jelenik meg, ne kelljen állandóan új és új emberhez kötődniük majd elengedniük.
2020. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Ismerek ilyen párt, sok éve együtt, már unokáznak.
2020. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszteni valód nincs, tegyetek egy próbát!
2020. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!