Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki, ha egy szórakozóh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha egy szórakozóhelyen találkoztunk és be voltam nagyon picit csípve? De utána szeretne velem kávézni. Szóval annyira nem ijeszthettem meg, ugye?

Figyelt kérdés

Nő vagyok.

Nem voltam részeg, csak picit italos, ilyenkor csak sokminden hülyeséget beszélek. Akkor ismerkedtem meg egy férfivel, lehet ő is picit többet ivott. De szeretne még velem találkozni, randit is egyeztettünk. Ugye annyira nem vághattam el magamat nála?

Vagy ti mit gondolnátok?


2020. szept. 24. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szórakozóhelyre mégis ki megy alkohol nélkül? 😃 Ott kb alap dolog, hogy be van b•szva mindenki. Ha te csak csicssentve voltál, akkor még bőven a társaság józanabbik felébe tartoztál.
2020. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Majd kiderul h jozanul is adja e a kan.
2020. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Mér' vágtad volna el magad? Kávézni akár veled, nem...?
2020. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, randizunk a hétvégén.

Csak félek, hogy sok hülyeséget hordtam neki össze, mert olyankor nagyon megered a nyelvem. Meg ha már iszok 2 pohár bort, olyan gyorsan kiesnek az események/beszélgetések, mintha mondjuk ájulásig lennék benyomva.

Ő józanabb volt, mint én.

2020. szept. 24. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj már, ha cikinek tartott volna, elhívott volna randizni? Na ugye.
2020. szept. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5-nél a pont.

Ja és ne görcsölj ezen. Tetszett neki a felszabadult éned, azért is akar találkozni még.

Szóval aggodalomra semmi ok, add önmagad nyugodtan. Ne parázz, meg nem kell aggódni, hogy megfelelsz-e. Úgy is bejöttél neki, nem kell visszafognod magad, legyél nyugodtan olyan csacsogós, közvetlen, nem kell játszmázni meg jégcsappá válni félelmedben. (Ez a beszélgetés hangulatára vonatkozik, nem a szexuális részre. Azt saját belátásod szerint, ahogy neked jó)

Érezd jól magad! :)

2020. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!