Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki randizott interneten lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki randizott interneten lévő beszélgetés után? Többi lent

Figyelt kérdés
Arracélzok, hogy megismertel valakit az interneten es randiztal vele akár már a párod is. Kivel történ ilyen? ( Bocsi ha szar a kérdés)

2020. szept. 26. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is tarskeresőn ismertem meg a párom. Úgy voltam vele, hogy ha már normálissan írt ennek még írok, nem nagy kedvel.

Aztán most költözünk ősze.

2020. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
🙋‍♀️ Itt ismertem meg, már 3 éve a férjem.
2020. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a páromat, akit idén veszek feleségül. 😊
2020. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is egy társkeresőn ismerkedtünk meg, két éve vagyunk együtt.
2020. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát 30randimból 29 kb netes ismerettség. Szo-szo. Kb 3/4e bukó volt. Voltak hosszabb rövidebb kapcsolataim,fura lányok,vicces randik.
2020. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt innen pár randim. Volt amiből kapcsolat-féle is lett.
2020. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Örölök akik boldogok!
2020. szept. 26. 19:41
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Egy netes fórumban ismertem meg a lányt, de már nagyon régen volt. Sokáig csak beszélgettünk, aztán találkoztunk is. Első látásra beleszerettem, de a korkülönbség és a távolság miatt sem mertem elmondani neki az érzéseimet (na meg ő is gátlásos volt, a szülei tiltották a fiúktól), aztán el is halt a dolog. Ő volt életem első és eddig egyetlen szerelme.
2020. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8-as Nem mesz utana a dolognak? En nem adnam fel ilyen konnyen...
2020. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
#9: Tényleg régen volt, a távolság azóta sem csökkent köztünk. Na meg a korkülönbség sem. Később újra felvettem vele a kapcsolatot, elkezdtem neki leírni, hogy milyen jól éreztem magam vele, és hogy gyönyörű volt, csak bénán viselkedtem, mert azt hittem, hogy nem vagyok neki szimpatikus. És ami tényleg az én saram is, az az, hogy a találkozásunk után nem nagyon kerestem őt, mert abszolút nem tudom dekódolni a női jeleket és viselkedést, és úgy éreztem, hogy biztosan csalódott bennem, mert nem voltam elég szórakoztató, ő is visszafogottabb volt, és nem tudtam, hogy akkor most folytassam-e, nem csinálnék-e hülyét magamból, ha nem veszem észre, hogy a háta közepére sem kíván. És persze utána ő sem nagyon írt nekem, amit én úgy vettem, hogy biztosan csalódott bennem.
2020. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!