Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki randizott interneten lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki randizott interneten lévő beszélgetés után? Többi lent

Figyelt kérdés
Arracélzok, hogy megismertel valakit az interneten es randiztal vele akár már a párod is. Kivel történ ilyen? ( Bocsi ha szar a kérdés)

2020. szept. 26. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#8+10 sajnalom :(
2020. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11: Kösz. Szerintem az volt a baj, hogy összekerült két béna és tapasztalatlan ember, akiknek fogalmuk sem volt, hogyan kezeljék ezt a helyzetet. Valószínűleg ő is zavarban volt, és én sem nagyon tudtam eldönteni, hogy mit gondol rólam, azt meg fel sem mertem neki vetni, hogy mit érzek iránta, nehogy megijesszem. Úgyhogy ez ennyi volt, később még próbáltam vele beszélgetni, megmagyarázni neki, hogy miért tűntem el. (Mondjuk ő is kereshetett volna, ha akar.) Persze néha még most is gondolok rá, meg arra is, hogy mi lett volna, ha akkor elmondom neki, hogy totálisan belezúgtam, amikor először megláttam. De most már olyan mindegy.
2020. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#12 ertem, sajnalom.

Hat, akkor csak pozitiv tovabblepest tudok kivanni.

2020. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Itt irtam rá, azóta is együtt vagyunk :)
2020. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#13: Kösz, mondjuk a többi nővel sincs soha szerencsém. :)
2020. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15 jofej vagy :D
2020. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Volt ilyen ilyen! Ehhez persze szükséges a kölcsönös őszinteség! Hogy a nő legyen és a pasi is! A nő ne legyen egy magát nőnek kiadó b*uzi és a pasi se legyen ratyi!
2020. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy netes játékon beszéltem a csajszival, összebarátkoztunk majd találkoztunk és összejöttünk. 3 évig tartott.
2020. szept. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!