Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb nőként hogyan legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nőként hogyan legyek határozott mint a várkonyi andi és társai, nem pedig mint a kiszel tünde féle "kedveske"?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az ilyen nők határozottséga, kiállása, keménysége, hogy mindenről van véleményük és csak mondják és mondják...én meg egy társaségban inkább csak hallgatok és ha válaszolok, akkor is nagyon szeliden, kedvesen. Úgy látom az idősebb nők közül a pasik jobban preferálják a határozottabb és keményebb stílusú nőket, mint a halk lányos hangú szia hogy vagy hoztam sütit-féléket.

2020. okt. 1. 13:39
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Sok-sok gyakorlàs a tükör előtt.
2020. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fontos hogy a barátnőmnek legyen diplomája a HáziSárkány egyetemről ÉnVagyokaHelikopter szakon.
2020. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Én a hoztam sütit típusú nőket szeretem, nem a nagypofájú emancipitsákat.
2020. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nyúlszívűnek, tartanak, szerintem ezt nem lehet erőltetni, barátkozz meg a gondolattal hogy te ilyen vagy.
2020. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem elhatározás, hanem a kialakult személyiség kérdése.

A szelíd lehet, hogy otthon sír néha a világ gonoszságán, de a határozott gyomorfekéllyel a kettes kórteremben köt ki. Mindkét személyiséget csiszolgatni kell.

2020. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
A Kiszel Tünde lehet, hogy kedveske, de mind közül ő a leginkább nyomulós.
2020. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Hála a magasságos égnek, nem csak ez a kétféle nőtípus létezik, így azt tudom mondani, hogy maradj önmagad, ne az ilyen szélsőségekre próbálj hasonlítani
2020. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez többtényezős dolog. Alapvetően én is konfliktus kerülő vagyok és kedves a hétköznapi életben. Párkapcsolatban igazi cicamica. Viszont vannak dolgok az életben amikre büszke vagyok és nem hagyom hogy lekezelően bánjanak velem. Ha tájékozott vagy, illetve jó vagy abban amit csinálsz, munkában, hobbiban, az erősít a személyiségeden kicsit. Mit tegyél? Tűzz ki célokat és érd el őket (nyelvvizsga, egy új skill elsajátítása stb). És nem árt olyan sportot csinálni ami kicsit kihozza belőled a badass girl-t. Menj el egy női önvédelmi tanfolyamra, vagy kung fuzni, boxolni. Ne szégyellj kezdő lenni. Én boxolok most. 43 vagyok :-) De egyelőre csak ilyen zsákolós fitt boxot. Ha ez nagyon nem a te világod, menj el hastáncolni, flamenkózni, tangózni. Bármit ami kicsit megragyogtatja a benned lévő nőt.
2020. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Az ún. magszemélyiségen elég nehéz alakítani felnőttkorban, bár nem lehetetlen.

Egyébként miért is akarsz más lenni mint ami vagy??? Inkább olyan társat keress aki Téged keres nem pedig egy tudatosan felépített megjátszott művi képet. Nagyon sok ffi-t igenis irritál, ha egy nő túlmórikálja magát és nagyp.fájú "majd én tudom hogy van ez" típusú.

2020. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó az is, ha követsz egy mintát, egy valakit, akinek ez megy. A sport is jótékony hatású.
2020. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!