Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék nálam idősebb lányokkal?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nálam két-három esetleg négy évvel idősebb lányokkal szeretnék ismerkedni. Szerintetek hol kezdjem?
2010. aug. 7. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok és bnőm 3 évvel idősebb és edzésen találkoztunk szal szerintem ha jo vagy és nincs babapofid akkor bárhol fel tudsz szedni valami idősebb csajt
2010. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát nem mondok olyat ahol sok lányt találsz

mit tudom én mondjuk ha valaki megtetszik buszon, metrón vagy talán vonaton mind1 szemezzetek beszélgess vele kérdezd meg hogy hány éves a kevesebb de nagyon tetszik akkor próbálj össze jönni vele ha idősebb akkor szintén és tetszik

vagy pedig ha kevesebb és te nem akarod hogy kevesebb legyen nálad akkor koptasd le

2010. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én kiborulnék ha idősebb lenne nálam a csaj
2010. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

már elkezdted ITT!

hallottátok lányok írjatok neki!

2010. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :D Azért még írhattok! :D
2010. aug. 8. 00:35
 6/8 anonim ***** válasza:
ÖREGEK OTTHONA!
2010. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

van egy pár jó hely ..rókus korház , azon belül pl.belgyógyászat ,de a legtutibb hely az elfekvő -ott aztán rahedli garantáltan egyedüláállóakat találsz .

csak kérdezném ...mire kell ?

2010. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkora itt a poéneső.. De mikor leírja, hogy 16 éves és max 4 évvel idősebb lányt akar, akkor minek írjátok, hogy elfekvő? Vagy van akinek a 16+4 az 70-80 között van?

Az igazság az, hogy egy csajok idősebb pasit keresnek, nem pedig fiatalabbat többnyire, mert ilyen esetben az ő baráti köre ezt nem találná olyan menőnek mint te..

te mit szólnál, ha egy 11 éves lány járni akarna veled?

1-2 év még okés, de ilyen korban még az se annyira megy el, ha a lány az idősebb.

Ez elég furcsa, mert fordított esetben ez teljesen rendben van, de a lányok már csak ilyenek...

Inkább győzd le a gerontofil hajlamokkal fűszerezett feltűnési viszketegségedet!

2010. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!