Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék meg lányokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék meg lányokkal? Már nagyon egyedül vagyok.

Figyelt kérdés

Ritkán járok szórakozóhelyekre, akkor sem vagyok túl beszédes a tömegben és a zajban. Meg amúgysincs a környékemen túl sok szórakozóhely, mostanság csak Budapesten találok normálisakat.

Az ismerőseim között már mindenki vagy foglalt, vagy dohányzik (dogmatikusan gyűlölöm a dohányosokat és ne az ölemben akarjon rágyújtani), esetleg nem jövök be neki sehogy sem.

Egyre kevesebb az igényem, a nemdohányzásról és az igényességről nem tudtam még lemondani (meghát a világnézetem teljesen szembe megy a vallási fundamentalizmussal és a neonácizmussal, ilyen ideológiát követőkkel még a barátkozás is néha nehéz, nemhogy egy párkapcsolat). Az igényesség alatt meg azt tartom, hogy ne hanyagolja el magát külsőleg, de a szépségről teljesen le tudok mondani. Ezenkívül rühellem a szexizmust teljes mértékben, a szüzesség nem érdekel.


Magamról: Jelenleg informatikusnak tanulok, gitározok, leginkább metál zenét. Anno gyógyszertől elhíztam, de leszedem a neurológusom fejét ezért. Semilyen kapcsolatom nem volt még.


20/F


2011. aug. 10. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért voltál neurológusnál?

Informatika az jó, szeressük a metállal együtt:)

2011. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Epilepsziával voltam. Csak anno szerintük a számítógép okozhatta, nem vették figyelembe azt, hogy leesett a vércukrom.
2011. aug. 10. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:

hm... a zenészek már nem menők. inkább járj kondizni és lemegy az a felesleg is amit a gyógyszer miatt felszedtél.

ismerkedni meg leginkább diszkóba meg strandon lehet!

esetleg szervezz bográcsozást, nyársalást, sátorozást ismerőseidnek és mondd h hozzanak nyugodtan magukkal valakit... (hátha vmelyik pont egy olyan lányt visz magával akivel egymásra találtok)

2011. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kondizáson gondoltam, de nem akarok gyúrógép lenni. Messze áll az tőlem. De inkább örülnék az izomfeleslegnek, mint a zsírnak, csak túlzásba sem akarom vinni.
2011. aug. 19. 15:35
 5/6 anonim válasza:
háát ember te nagyon hülye vagy. Attól,h elkezdessz kondizni nem ugyvan h 3 nap mulva egy 2 tonnás gorilla leszel. De viszont a zsirod le fog menni ha rendszeresen csinálod és még mellé sportolsz valamit(úszás,foci,kosárbármi) és ha jobban nézel ki megnő az önbizalmad és tudsz majd szórakozóhelyeken ismerkedni.
2011. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de rossz én is pont így voltam vele anno:D gyógyszer miatt meghíztam..... informatikát tanulok, gitározok és szeretem a metalt:D annyi hogy én nem neorológusnál voltam hanem urológusnálxD (nem nem FAIL komment nem azért írtam az urológust.... tényleg annál voltam..... volt 1 baleset amiben a bélrendszerem sérült... de ez mindegy) szóval én csak annyit csináltam hogy amint rendbe jöttem fizikailag és lelkileg nekiálltam sportolni.... annyi hogy nem kondiba jártam hanem vettem magamnak itthonra súlyzót és sportoltam mellé: foci, kosárlabda, futás minden reggel (kb 1 órát majd hazafelé levezető séta), úszás, stb és most van egy barátnőm (illetve lassan menyasszonyom) akit nemsokára elveszek feleségül:D (jah hogy hol ismerkedtem vele? Sziget Fesztivál:D)


29/F

2011. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!