Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korai bemutatni a barátaimnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai bemutatni a barátaimnak?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, nagyon bírjuk egymást, találkoztunk is párszor. Egyelőre az ismerkedési fázisban vagyunk, beszéltünk róla, hogy bejövünk egymásnak és hogy nagyon jól érezzük magunkat a másik társaságában, de egyelőre mindkettőnknek jó így, hogy ismerkedünk és ha esetleg úgy alakul, akkor lesz több is köztünk, ha meg nem, akkor maradhatunk barátok. Lesz nálam egy kis összejövetel, áthívok kb 10 embert iszogatni, és szívesen hívnám őt is, de nem tudom, hogy reagálna rá, mivel még csak úgy 6-szor találkozott velem is, igaz rengeteget beszélgettünk, szinte minden nap csetelünk is, és elég közel érzem magamhoz már most. De azt sem akarom, hogy kényelmetlenül érezze magát, mivel egy összeszokott társaságba jönne. Arra is gondoltam, hogy elhívom és megmondom neki, hogy hozzon nyugodtan egy havert. Mit gondoltok?

24/L


2020. okt. 4. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd el, mondd meg neki, hogy mondhat nemet, ha korinak érzi.
2020. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!