Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha mindig kamuprof...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha mindig kamuprofilnak neznek Tinderen?

Figyelt kérdés
10bol 7 alkalommal megkapom Tinderen, hogy kamuprofil vagyok es lopottak a kepeim. Az Instagram nevem is kint van a bemutatkozasomban, szoval ramkereshetnek (szemelyesebb dolgok is vannak fent, csalad, baratok, stb). A legtobben meg igy is csak azt kerdezik, hogy mi ertelme van a kamuzasnak, meg hogy tuti ferfi vagyok.
2020. okt. 5. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Vedd boknak gondolom tul szep vagy h igaz legyel :D
2020. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Engem azert nem neznek kamunak, mert atmozdulunk Snapchatre vagy Whatsappra. Vagy elo videon par mondat. En is ugy nezek ki, hogy, de en johiszemu pasikba futok. Bar nem Magyarorszagon, ha ez szamit.

Konnyu bebizonyitani, azert meg nem kell szexkepet kuldeni.

2020. okt. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rakjál fel valami kevésbé tökéletes, kicsit pixelesebb képet. Mondjuk smink nélkülit. Attól kicsit életszagúbb lesz a profil.
2020. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért néznek annak, mert gondolom te is csak 100ból 1 embernek írsz vissza.
2020. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 Ki bantott meg ennyire?:D Es ok honnan tudnak, hogy hany embernek irok vissza?

Amugy koszonom a valaszokat. Most sincsenek fent profi kepeim, de majd kitalalok valamit.

2020. okt. 6. 09:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a képeid miatt írják. Az a kamu, ha valaki csak azért regisztrál fel, hogy számlálja hányan írnak rá, hogy ezáltal feltérképezze mennyire kelendő a piacon.
2020. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok maguk mondtak, hogy a kepek miatt. Nem en talaltam ki.
2020. okt. 6. 09:57
 8/9 anonim ***** válasza:
úgy más. muti pár képet! Majd megmondom miért gondolhatták kamunak.
2020. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Verification? Hitelesítés?


Az eddigi válaszolók közül Tinderezett valaki mostanában? Regisztrációkor feldobja, hogy tudod hitelesíteni a profilod hogy tényleg te vagy rajta és ezt bárki más is tudhassa, hogy neked hitelesítve van. Ekkor megjelenik egy kék pipa a neved mellett a profilodon és a "hitelesített" szöveg amit te is és mások is látnak. Ehhez kell csinálni magadról 2 szelfit az appon belül, amikor rákérdez akarsz-e hitelesíteni és elfogadod. Pl kér egy nyelvnyújtogatós képet, meg egy olyat ahol nyitva a szád és balra nézel. Ti erről még nem hallottatok? Most regisztráltam újra a Tinderre és egyből feldobta ezt a lehetőséget. Előtte tavasszal voltam és akkor még nem volt.

2020. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!