Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti nem vagytok rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti nem vagytok rosszul attól, hogy a mai pasik kényszeresen rettegnek a golddigerektől és ezért már normálisan se tudnak viselkedni?

Figyelt kérdés
úgy állnak hozzá, hogy "jól eltitkolom mim van mert akkor tuti csak a pénzem miatt kellek majd neki, megyek a legszakadtabb ruhámban, nem hívom meg semmire, hadd lássam fizeti-e az italát, mert ha velem akarja kifizettetni a belépőjegyet, piát, akkor csak a pénzem kell neki. Ha összejövök vele, legyen a csajnak lakása, lóvéja, csakis azt a nőt választom, nem az egy fokkal szebbet kedvesebbet, jó lesz az, csak legyen gazdag csaj, mindegy hogy az apja rakta alá, nem baj ha többje mint nekem, mert ez is egy jel, hogy nem fog rajtam élősködni. Nézzen ki kurv.a jól, de nehogy már tőlem kérjen pénzt fodrászra, kozmetikusra, csini ruhákra, mert tuti kurv.a ez is mint minden nő és más fogja az én pénzeme dugni, na nehogy már. Na ha nem is bukik le, közös élet, egy hajszállal se adjon be kevesebbet a közösbe, nem számít hogy én dupla annyit keresek, mert pasas vagyok, őt meg sehova se veszik fel mert még nem szült/már szült, nehogy már én tartsam el a kis luvn.yát. Elvenni? szó sem lehet róla, még viszi a házam, a kocsim, ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor esetleg házassági szerződéssel, de nem viszek haza pénz, mindent iratok a cégre, nehogy már a pénzemből nagylábon éljen. majd azt mondom hogy hónapról hónapra kell élni, spórolj kisanyám, de közbe mondom, legyél szép, a saját pénzedből. Na jó, nagy lelkű leszek, amíg otthon vagy a gyerekkel egy évig, költsed a gyedet a rezsi felére, egy kicsit többet költhetsz a gyerekre a pénzemből, de nehogy már azt hidd hogy ez jár neked, te aki egésznap otthon ülsz a gyerekkel pihengetni, míg én gürizek agyba főbe."

2020. okt. 6. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tupontos leiras, imadtam. Az itteni valaszok-kerdesek ebben a kategoriaban 90%ban ilyenek.
2020. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sunshinedoll ***** válasza:

:DDDD


Én azon szoktam jót szórakozni, hogy mindig az olyan emberek félnek a gold diggerektől, akiknek amúgy nincs is mijüket kiásni.


Mármint... van egy 15 éves használt kocsid, egy garzon albérleted és anyádtól hozod el a főtt kaját? Nyugi, neked nem kell félni gold diggerektől. (Eszem ágában sincs megsérteni azokat, akiknek 10+ éves autója stb-je van, de azért ez nem egy olyan dolog, eredmény, amire egy kifejezetten golddiger ráugorna, na).

Ezek az emberek annyira f-snak a golddigerektől (mirefel???) hogy egy nyomi kávét nem hajlandóak venni az ember lányának, azt hiszik, ettől ők majd jól bemutatnak nekünk, közben meg saját magukkal b-sznak ki, mert egy normális nőnek se jön be az, ha kifizettetnek vele 200 ft-ot egy meghívás alkalmával.

2020. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!