Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti nem vagytok rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti nem vagytok rosszul attól, hogy a mai pasik kényszeresen rettegnek a golddigerektől és ezért már normálisan se tudnak viselkedni?

Figyelt kérdés
úgy állnak hozzá, hogy "jól eltitkolom mim van mert akkor tuti csak a pénzem miatt kellek majd neki, megyek a legszakadtabb ruhámban, nem hívom meg semmire, hadd lássam fizeti-e az italát, mert ha velem akarja kifizettetni a belépőjegyet, piát, akkor csak a pénzem kell neki. Ha összejövök vele, legyen a csajnak lakása, lóvéja, csakis azt a nőt választom, nem az egy fokkal szebbet kedvesebbet, jó lesz az, csak legyen gazdag csaj, mindegy hogy az apja rakta alá, nem baj ha többje mint nekem, mert ez is egy jel, hogy nem fog rajtam élősködni. Nézzen ki kurv.a jól, de nehogy már tőlem kérjen pénzt fodrászra, kozmetikusra, csini ruhákra, mert tuti kurv.a ez is mint minden nő és más fogja az én pénzeme dugni, na nehogy már. Na ha nem is bukik le, közös élet, egy hajszállal se adjon be kevesebbet a közösbe, nem számít hogy én dupla annyit keresek, mert pasas vagyok, őt meg sehova se veszik fel mert még nem szült/már szült, nehogy már én tartsam el a kis luvn.yát. Elvenni? szó sem lehet róla, még viszi a házam, a kocsim, ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor esetleg házassági szerződéssel, de nem viszek haza pénz, mindent iratok a cégre, nehogy már a pénzemből nagylábon éljen. majd azt mondom hogy hónapról hónapra kell élni, spórolj kisanyám, de közbe mondom, legyél szép, a saját pénzedből. Na jó, nagy lelkű leszek, amíg otthon vagy a gyerekkel egy évig, költsed a gyedet a rezsi felére, egy kicsit többet költhetsz a gyerekre a pénzemből, de nehogy már azt hidd hogy ez jár neked, te aki egésznap otthon ülsz a gyerekkel pihengetni, míg én gürizek agyba főbe."

2020. okt. 6. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A gold diggerek rájuk sem néznének.
2020. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
itt arról van szó, hogy már egy átlagos nőnél is ez van ismerkedéskor. egy eleve ellenságes, vádaskodó hozzáállás, miközben még semmit sem tudnak a lányról..
2020. okt. 6. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

hú nőknél ez sokkal gyakoribb.. "egy eleve ellenságes, vádaskodó hozzáállás, miközben még semmit sem tudnak a férfiról"


az exeik alapján teljesen ismeretlenül skatulyáznak minden élő férfit aztán csodálkoznak..

2020. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom frusztrált pasikkal, normálisakból pedig elég sok van, szóval nem érdekelnek, főjenek csak a saját levükben, az ő bajuk.
2020. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exem szakítás után kiszámolta, hogy mennyit költött rám és visszatérte. Két szál rózsa, a kávézóban elfogyasztott üdcsik és egy doboz hajfesték árát. Visszaadtam neki, még borravalót is kapott.🤣
2020. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

A férjem is eltitkolta mije van.

Nem kocsival járt bulizni. Olyan ruhákban járt, aminek az árával a nők nagy többsége nincs tisztában, így ebből képtelenek voltak leszűrni az anyagi helyzetét. Viszont amikor udvarolt, mindig Ő fizetett. Én nem voltam vékony. Csak én társat kerestem. Nem egy barátnőm ment a pénzre, számomra elég gyomorforgató volt megtapasztalni. Engem nem erre neveltek!

15 éve vagyunk együtt. 2 gyerkőcünk van. Ma annyit keres, hogy nekem nem kell elmennem dolgozni. Otthon vezetem a háztartást. Tanulok a gyerekekkel, főzök, mosok, stb. Egy kisvárosban lakunk, ahonnan ma már a fiatalok menekülnek. A nők nagy része elvált, viszont annyira pénzéhes, hogy nem áll össze olyan pasival aki nem látványosan gazdag. Például nincs valami jó kocsija van. (Jó kocsi ..... érdekes mennyi nő gerjed egyébként a szakadt BMW-re is .... csak mert BMW). A párom továbbra is úgy éli az életét, ahogy azelőtt mielőtt összejött velem. Nem mutatjuk, hogy jól megy nekünk (bár nem is élünk olyan kirívóan jó életet .... de boldogok vagyunk és elégedettek, mert értékeljük azt amink van). Emellett a párom nem annyira ismert a városban. Nem kell attól félnem, hogy valaki elcsavarja a fejét! :)

2020. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Bocs, de ez a leírás így szánalmas... Elég nagy különbség van a között, hogy valaki kerüli a golddiggereket és a között amit leírtál, a kis pénzekcséjét betegesen, már-már fóbiásan féltő sóher között.

Odamész amiben szoktál lenni amúgy is, gesztus hogy te állod a számlát első randin (gondolom nem vág földhöz az az 1-2 ezer Ft amibe 2 kv/limó kerül). A házassági szerződés meg nem az első randi tárgykörre.

2020. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy exem, alig volt valamije, de azt betegesen féltette tőlem, konkrétan mikor egy szelet 90 forintos csokit vettünk valami boltban, annak is elkérte a felét - bár hazudok, lefelé kerekített, hogy érezzem, mennyire nagylelkű. Amúgy nem a pénzére mentem (nem is volt mire), de nagyon tudta hozni azt a hozzáállást, amit a gyakorin is hallani, hogy jajj a golddigger csajok, csak a pénzre hajtanak, esküvőt meg gyereket is csak azért akarnak, hogy lehúzzák a pasit, miközben ők meg keresnek jó esetben 200 nettót, vagy még annyit se, és ezt féltik azoktól a bizonyos pénzsóvár nőktől. Meg azt a max 30 ezres gyerektartást sajnálják az elméleti gyerekeiktől is, mondván, hogy a nőnek ezért megéri tönkretenni a testét és a karrierjét. Ez engem annyira de annyira kiábrándít. Megértem, hogy senki sem szeretné, ha a pénzéért szeretnének vele lenni, és azt is megértem, hogy nem akarják, hogy a nehéz munkával elért életük semmibe vesszen, de azért az nonsense, hogy az átlag magyar lány annyira pénzsóvár lenne, hogy a minimálbéres is azt képzelje, csak a pénze kell neki. Igen, jól esik, ha egy randin meghívnak egy kávéra vagy valamire, de nem azért, mert egyébként az az életcélom, hogy kitartott nő legyek. És igen, vannak golddigerek, de azok marhára nem a kétszobás városszéli panel- és a szakadt 20 éves suzukitulajdonosok után kajtatnak, aztán mégis ők azok, akik ezen sírnak, hogy jajj, lehúzzák őket a nők. Tiszta szánalom.


Mondjuk abból a szempontból jó, hogy ez relatíve hamar kiderül az ismerkedés alatt, így nekem nem kell velük foglalkoznom. Nyilván ezt is arra fogják, hogy milyen pénzéhes vagyok, és nekem is csak a gazdag pasik kellenek, de nem az én dolgom megértetni velük, hogy a hozzáállásuk és az eredendő rosszindulatú feltételezéseik azok, amik elveszik a kedvem az élettől is.

2020. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom az ilyen férfiakat, borzasztó sivár életük és lelkiviláguk lehet.
2020. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Némi alapjuk azért van rá. Láttunk már azért olyan nőt, aki a pénzért mindenre képes.

Én inkább a minimálbéres Jóskák rettegésén szoktam röhögni. Na őket aztán nincs mivel lehúzni egy golddigernek. Nincs miből, na meg nem is ők a célpontjaik az ilyen női lényeknek.

2020. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!