Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki a pasi előtt bevenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a pasi előtt bevenni a fogamzásgátlót? Este 9-re van időzítve nekem, de mindig beleesik a randi idejébe. bővebben

Figyelt kérdés

Eddig kétszer randiztunk, akkor csak később vettem be mikor hazaértem, de ugye az nem annyira jó, mindig ugyanabban az időben kell bevenni.

Ma délután/este s megyünk valahová és nem akarom már mindig elcsúsztatni a bevételt. Hogy oldanátok meg? Ciki vagy nem bevenni előtte? Pl: ha sétáltok? Mert bárban kimennék a mosdóba


2020. okt. 7. 08:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
ne vedd be nagyon ciki inkább essél teherbe
2020. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
Menj ki a mosdóba és vedd be ott ha zavar, ennyi.
2020. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
A mai fogamzásgátlóknak már semmi baja nem lesz, ha egyik nap mondjuk hétkor, másik nap meg este 10-kor veszed be. Amíg nem vagy 12 órás kesesben, addig semmi gond. Felesleges ebből ekkora cecot csinálni. Ezeknél már a napszak számít maximum.
2020. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy hiába van lepontozva a 13-as igaza van.
2020. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

#14

Miért lenne igaza? Pont hogy az újabb tabikban igyekeznek annyira minimalizálni a hormonok mennyiségét, hogy pontosabban kell bevenni őket mint x évvel ezelőtt.

2020. okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező!

Férfiként írom: ha szexelsz vele, akkor nem kell semmit titkolnod: vedd be őelőtte.


Ettől függetlenül kérdezem: nem lehet egyszer áttenni más napszakra? Szerintem a reggel lenne ideális, mert akkor mindig egyedül vagy, és ugyanakkor kelsz, ugyanazok a teendőid.

Egyedülállóként is, párkapcsolatban is bármikor lehet esti programod. Amikor el is felejtheted, meg nehezebb alkalmat találni rá, pláne, ha nem akarod, hogy más is lássa.

2020. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%

#16

Borzalmas ötlet, a legtöbb ember nem ugyanakkor kel minden reggel szerintem....

2020. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Sajnos reggel is előfordulnak ilyen helyzetek, változó időben megyek munkára és egyetemre, van mikor reggel 6-ra, van mikor csak 10-re, nem kelnék fel ez miatt minden reggel 5-kor, hogy bevegyem a tablettát.

Még nem szexeltünk, eddig 2 találkozón vagyunk csak túl. Ő is, én is dolgozunk, késő délután/este tudunk csak találkozni.

2020. okt. 7. 12:09
 19/22 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt, nyugodtan vedd be előtte. Másrészt, ha neked mégis ennyire gáz, legyen a táskádban víz, kimész vécére, és beveszed. De tényleg igaza van a 13-asnak, ha 2-3 órán belül veszed be, semmi nem fog történni. Ha másnap reggelig csúszna, ott már lehetne aggódni, de ilyen kis eltérés semmit nem oszt-szoroz.
2020. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki. De az, hogy célzásnak fogja gondolni egészen biztos.
2020. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!