Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjatok nekem néhány témát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjatok nekem néhány témát amiről lehet egy lánnyal irogatni/beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami nagy dumás és nem vág az eszem mind a borotva ilyen téren..

pl. mikor elakadna a beszélgetés.. akkor milyen témát dobhatnák be ?!

az nem érdekel ,hogy engem hidegen hagy.. csak ne kérdezzem olyan hülyeségről amihez ne tudna hozzá szólni :D


pls.


2011. okt. 11. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj nagyon arra, amiről beszél, és még ha nem is érdekel a dolog Téged, de úgy érzed, kezd a mondanivalója végére érni, akkor kérdezz rá az elhangzottak egy-egy részletére. A lényeg, hogy érezze, figyelsz arra, amit mond.

Jó téma pl.: Hol volt a nyáron? Hová szeretne eljutni? Van-e kedvenc országa? Miért éppen az?

2011. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

ahha... ez hasznos volt..köszönöm !


jöhetnek még ötletek.. :)

2011. okt. 11. 21:16
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

téma... ciripp-cirip.....elakad a téma, majd: na és te ismered a kopasz kígyót?


csak figyelj és tanulj, valahogy így:


http://www.youtube.com/watch?v=5VBQVTfmmCg

2011. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek az első válaszolóval..Még annyit,hogy semmiképp ne hozd fel az időt,hanem inkább..

és mit csinálsz még ma, ha vége a sulinak? mész esetleg valahova, barátokkal?

Szabadidődben jársz-e még...(valahová)?(Buliba...)

2011. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%

sztem bármiről lehet beszélni egy lánnyal


18/L

2011. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
A pofázás olyan amit lehet gyakorolni! Beszélgess mindenhol az emberekkel, ahol csak lehet. Közértben, buszmegállóban, strandon, és legfőképp, vedd komolyan az irodalomórát!!! Ott megtanítják hogy verselemzés címén hogyan bővíts 5 db értelmes mondatot jelzőkkel, és elvonatkoztatásokkal, 3 oldallá!
2011. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Az elsőt kivéve nem igazán voltak értelmes válaszok, szerintem nem igazán lettél kisegítve. Nem tudom hány éves vagy, én 17, és elég sokat ismerkedtem fiúkkal,gyakran 10-12 órát is beszéltem folyamatosan velük.. Úgyhogy ilyen téren nagyon ott vagyok:D Előny ha tudod egy lány mit szeret.. Ha rajzolni, táncolni, énekelni szeret, vagy egyebek, kérdezd arról. Az emberek szeretnek arról beszélni, amit valóban szeretnek. Beszéljetek filmekről, itt még feljöhet a közös filmezés, moziba menés ötlete is :D A mindennapi dolgaitokról is beszélhettek, mi volt suliba, milyen napja volt.. Bármit mond / ír, olvass a sorok között. Legegyszerűbb ha figyeled mit mond, és onnan kérdezel vissza. De ha sétáltok, akkor is egyszerű, mert bárhova nézel, eszedbe juthat téma. :D És fogadni merek sok ötleted van neked is, csak ideges vagy.. Ne izgulj azon, hogy egy lánnyal beszélsz.. azzal a lánnyal aki tetszik.. vedd lazán.. :D viccelődj de ne bántóan, fejezd ki hogy tetszik, de ne túl rámenősen, és találkozzatok sokat, mert ha írogattok egymásnak az unalmas lesz egy idő után :)
2011. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

hát köszi.


17éves vagyok én is :D


egy csajt a közeljövőben el szeretnék hívni egy talira aki nagyon tetszik :) :$ ..

csak azé kérdeztem ,hogy ne süljek be.. :D


fb.-n már írtunk pár sort..

szemezni próbáltam ma vele de soha nem néz rám amikor figyelem :D

majd holnap..

2011. okt. 12. 16:44
 9/22 anonim ***** válasza:
21%

tegnapelőtt 12:30


Már miért nem lett kisegítve?! Egész használható tanácsot adtam! Nekem is bevált! Ne szóljál már le te kis nyomi!!!!

2011. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
fogd vissza magad.
2011. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!