Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder találka, nem keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder találka, nem keres, pedig kétszer is megkérdezte. Felejtős?

Figyelt kérdés
Egy sráccal beszélgettem Tinderről, és 1 nap után találkozni hívott. Nekem az a hétvége nem volt jó, így megbeszéltük a következő hetet. Aztán eltűnt, pár napig nem keresett, majd kedden írt, hogy akkor a héten jó-e. Írtam, hogy igen, megint elég fura lett, majd azóta nem keresett. Utoljára én nem írtam neki vissza, mert mindig az van, hogy rám ír, aztán csökken a lelkesedése. Most itt vagyok, itt a hétvége és nem is keres hogy akkor találkozunk-e. Én nem akarok írni, ha az elején ennyire nem érdeklik akkor jól gondolom, hogy ez veszett fejsze nyele?
2020. okt. 9. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Talált másik ingyen prostit.
2020. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Vigyázz velük, engem most tört össze lelkileg egy gyökér. :) (Badoo volt, de nincs különbség)
2020. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Látjátok, ha jóképűek vagytok akkor a nők mennek utánatok. :D
2020. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Te lehetsz valahol a 5. vagy 8. a sorban, akivel beszélget és találkát szervez. Ennyire érdekled őt.


Gondolom jóképű, helyes pasi. Mivel a kevés jó pasi iránt sok csaj érdeklődik Tinderen, ezért ő is egyszerre annyival űzi az ipart, amennyi a csövön kifér.

2020. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, és 2. ti mit vártatok szexpartnerkereső oldalakon?
2020. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!