Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Volt már hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Volt már hogy csak szexkapcsolat céljából használtátok a Tindert vagy egy másik társkeresőt?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert úgy vettem észre, hogy a férfiak egy része csak szexkapcsolatot keres ott. Míg a nők ott is a szerelmet keresik.

2020. szept. 21. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Sosem volt ilyen. Ha szexkapcsolatot akarok, találok személyesen is. :D


Viszont ott ismertem meg a párom (lassan férjem), szóval lehet ott komolyabb férfit is találni, kellő kitartással.

2020. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
A TINDER nem egy szexpartner, azaz ingyen prosti kereső app?
2020. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
2: Nem, randiappként hirdetik, akármilyen szájbabszott hihetetlen.
2020. szept. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Én nőként nem szaxkapcsolatot akartam, de egy év használat után rájöttem, hogy igazából az összes általam jobbra húzott tinderes férfi leginkább csak dugni akar és nem tartós kapcsolatot keres.


Hallottam más nőktől, hogy egy szexkapcsolat után összeházasodtak, stb, de ez nekem nem fér bele.

2020. szept. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, amikor már abszolút nem hittem el, hogy nekem összejöhet komoly kapcsolat is. Végül azok közül, akikkel szexeltem, ketten is akartak komoly kapcsolatot. Az egyikkel ez még is valósult, viszont kiderült, hogy nárcisztikus az illető, szóval nem biztos, hogy jók ázok a kapcsolatok, amik így indulnak. Azóta egyáltalán nem is kerestem szexkapcsolatot, valahogy ez nekem már nem lenne elég. Találtam viszont egy újabb komolyat, ami az elejétől kezdve komoly volt, a pasi sem csak szexet keresett, ezt pont Tinderen.

25/N

2020. szept. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

#4 Lehet nyomkodni a piros ikszet, de azért ezzel sokat elárultál önmagadról. Tinderen valóban rengeteg férfi (és bármilyen hihetetlen, sok nő is) csak szókapcsolatot keres. Viszont tudom, hogy normálisak is akadnak szép számmal.

Azokat a férfiakat, akiket te jobbra húztál, úgy hívják, hogy alfa hímek. Általában nagyon jó külsejű és erős szexuális kisugárzással rendelkező férfiak, akik bizony ki is szokták használni az adottságaikat. Nem vádollak amiatt, hogy vonzódsz hozzájuk, a legtöbb nő zsigeri szinten így van ezzel. Viszont lehetnél ezen a téren sokkal tudatosabb is.

Szerintem nem túl nehéz kiszortírozni ezeket az embereket. Én a nők kb. 80%-át balra húzom. Ezek mind instagram p.csák. A tinder a nőkből is a legszebb 10-20%-ot mutatja meg. Nem tudom feltűnt-e, hogy mennyivel szebb férfiakat mutat, mint akik veled szembe jönnek az utcán? Na én ezt a felső 10-20%-or, akik a tinder által feldobott profilok 80%-át teszik ki, automatikusan balra húzom. Máris sokkal jobb minőségű emberek maradtak.

2020. szept. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6-nak. Igen, szép elmélet. Éppen azért, mert én semmiképpen nem szexkapcsolaot keresek, nekem egyáltalán nem jönnek be az ún. alfahímek, nem közülük válogattam.

De lehet, hogy ez volt a hiba, mert mindegyik kigyúrt, kockahasú, olajos testű tinderes férfiállat igazából gyengéd családapa szerepre készül, és minden vágya az esküvő és 3 gyerek pelenkázása.

Nme, sajnos nem ez volt. Az általam bejelölt béták vagy wannabe alfák is ugyanúgy csak a bugyimba akartak bejutni, és amikor közöltem velük, hogy kicsit lassabban szeretnék haladni, akkor valahogy mindegyik gyorsan lekopott. nem 1, nem 2, hnem 12, akikkel randiztam is.

2020. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
7es, akarjon a bugyidba bejutni a nyári villám. Vagy letolod magadtól, vagy bohóckodjon érte akinek 2 anyja van.
2020. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Én egy (szerintem, és mások szerint) nem okádék kinézetű, fősikolát végzett pasi vagyok, normál fotóval, bemutatkozással. Tényleg nem tartom magam sztárnak de azért szarnak sem. Nekem a tinderen szánalmas mennyiség egyezésem szokott lenni. És a kommunikáció ugyancsak szánalmas. Nyilván bennem is van hiba, és már hallottam olyat is hogy oktatják hogy lehet a tinderen "hatékonyan" ismerkedni, de véleményem szerint mindent összevetve, akár komolyra, akár szexre. a tinder az ismerkedés legalsó bűzölgő posvadékos pöcegödre!!!
2020. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt. Is-is.

:)

22L

2020. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!