Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket is zavarna, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna, ha egy volt tanárotok gyerekével randiznátok?

Figyelt kérdés
Elhívott egy srác randizni, és nagyon megkedveltem, lassan oldottam fel de utána egyre jobban vártam az alkalmakat, h újra lássam. Viszont kiderült, hogy Apám tanította őt a gimiben, én azt hittem tud erről, mivel Instán hívott el, ahol én privát vagyok. Nagyon rendes volt végig és ajándékokat is hozott nekem. Viszont mióta ez kiderült, már nem keres. Nem válaszol az üzenetemre egyáltalán. Megse nézte. Ghostingolt. De nem követett ki instán. Nagyon kevés embert követ. Nagyon hiányzik és egyszerűen nem értem, hogy a figyelmessége, udvariassága csak egy szerep volt? Miért nem érdemlek egy ,,bocsi, de így nemet”. Titeket is zavarna, ha egy volt tanárotok gyerekével randiznátok? Sose volt konfliktusuk, kitűnő volt. Ő az első fiú, akivel komolyabban randiztam. Nekem sose jutna eszembe bántani így mást, főleg mert jól kijöttünk. Úgy érzem mindenkit hozzá fogok hasonlítani, annyira tökéletesnek éreztem a végén.

#szerelem #randizás #Instagram #Faképnélhagyás
2020. okt. 11. 16:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Több, mint egy hete volt az utolsó randink, utána most hétvégén írtam neki de semmi eredmény. A sztorimat se nézte meg. Képtelen vagyok haragudni pedig tudom a ghosting gyávaság, de még mindig reménykedem. Persze, tudom hiába.
2020. okt. 11. 16:43
 2/14 Hellmano ***** válasza:
42%
Nem foglalkoznék ilyennel. Viszont egy volt rossz tanuló mondhatná legalább a volt tanárjának. Emlékszel, mikor meghúztál fizikából? Most én húzom a lányodat :D
2020. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar apud csaladjahoz tartozni az már teny. En elfogadnàm. Nekem is kellemetlen lenne.

Azert nem irja meg, mert nem akarja apudat igy hatulrol bantani/tamadni/kibeszelni valszeg.

2020. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
És?
2020. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy ,,és”?
2020. okt. 11. 17:20
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Titeket is zavarna, ha egy volt tanárotok gyerekével randiznátok? Sose volt konfliktusuk, kitűnő volt.


Ezért mindenképpen gyártani kell vmit

2020. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
En ramennek barmelyik volt tanarom lanyara, ha jo suna lenne. Ha a tanar normalis volt akkor win a csaladhoz tartozni, ha meg gyoker akkor feldobna a tudat, hogy a lanyat dugom, foleg ha utalt engem az ipse a suliban.
2020. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

En egeszen biztos vagyok benne, hogy az nem volna akadaly. Szerintem masrol van szo. Sajnos a parhuzamos randizas miatt szoktak eltunni, ha a masik versenyzot valasztjak.

Sajnalom.

2020. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó talán igaz lehet, manapság tényleg ilyenek a fiúk. Viszont én azt is el tudom képzelni főleg ahogy írtad is hogy azután tűnt el ahogy ezt megtudta hogy tényleg az zavarja igazából hogy az apukád tanította őt. Én lány vagyok de ha pl fordított esetben én randiznek egy fiúval akinek az apukája tanított akkor nekem is furcsa lenne nyilván de ilyen apróság , hülyeség miatt nem engednek el senkit akivel eddig jól megvoltam. Lehet tényleg csak ettől parázott be de az is lehet hogy tényleg más is áll a háttérben.
2020. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!