Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem rég ismertem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég ismertem meg egy lányt, de nem akar összejönni velem, mert fél egy újabb csalódástól. Mit tegyek? (kifejtés lejjebb)

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint egy hete ismerem, párszor találkoztunk, mind a ketten úgy éreztük, hogy jó irányba haladnak a dolgok, de aztán egyik napról a másikra rájött egy érzés, hogy neki ez nem fog menni (ez két napja volt). Kiderült, hogy volt egy barátja aki megcsalta, és teherbe ejtette a barátnőjét. Az az igazság, hogy nem tudom azóta sem kiverni őt a fejemből, még soha nem éreztem így senki iránt.

Hogyan tudnám rávenni, hogy lépjen túl az előző pasiján?

Lehet, hogy gyors voltam, azért ijedt meg? :S

Mit tudnék tenni?


(én 19/F, ő 17/L)


2010. aug. 8. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vedd rá hogy lépjen túl az előzőn, hanem inkább segíts neki átvészelni a rossz időket.

Például vidd el fagyizni, sétáljatok, közbe rengeteget beszélgessetek, vidd el kirándulni, piknikezni. Biztos nem fog nemet mondani arra hogy elhívod sétálni. Megmondod neki, hogy te csak beszélni szeretnél vele :)

Sok sikert :)

2010. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) ez hasznos tanács.


Csak van itt még valami. Már nem vagyok benne biztos, hogy nem-e a barátnője beszélte rá erre, ugyanis az egyik barátomat pont pár nappal előtte koptatta le, hasonló szöveggel (nem tudok túllépni...) és a barátnőjét nem olyan aranyos, kedves lánynak ismertem meg, mint őt.

2010. aug. 9. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
próbálj barátkozni vele, aból sok minden kisülhet, megismeritek egymást, és ha meggondolnád magad, lenne egy barátod, és nem egy lány, aki csalódást okozott neked. lehet benne valami, hogy a bnője beszélte tele az agyát de reméljük nem :)
2010. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!