Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én mért hozok össze mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mért hozok össze mindenkit mindenkivel, és én mért nem tudok összejönni senkivel?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom...és nem tudok mit csináljak..mindneki másnak tudok tippeket adni,hogy mit mondjon a lánynak, és paff! Már 2hét és együtt járnak.. :(

Mit csináljak?


2011. okt. 24. 19:00
1 2
 1/12 cathilina ***** válasza:
100%
A módszereidet terjesztés helyett ki is próbálhatnád néha.
2011. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a csónakban evezek..Másokat olyan jól össze lehet hozni de a saját szerelmi életem káosz!
2011. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
te vagy a randiguru!
2011. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van az, hogy másnak könnyebb tanácsokat adni, mint magunknak. Fogadd meg az első válaszoló tanácsát :)
2011. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert pártatlan kívülállóként mindig könnyebb osztani az észt :)
2011. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mert nem bízol benne és nem igyekszel!
2011. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom hol a baj velem..:(
2011. okt. 26. 20:45
 8/12 anonim válasza:
100%
Túl sokat törődsz mások életével és boldogságával nyilván, csak annyit tudok tanácsolni hogy próbáld önmagadba azokat az értékeket is felfedezni amik szimpatikussá és sikeressé tesznek úgyszintén mint őket. Ezzel meg felfedezheted a tényleges csajozás kulcsát:) de azért leírom hogy egyre gondoljunk: talpraesett,vezető egyéniség,humor és romantika, pofon egyszerűek ezek csak ki kell fejlesztened magadba őket egyenként:) !
2011. okt. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
valakit nekem is keríthetnél mert már én is unok egyedül lenni!
2011. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jah ez nekem is így van, totál tragédia a párkapcsolati életem, olyannyira, hogy még egy barátnőm sem volt ésmég szűz vagyok


22/F

2011. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!