Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha még nem vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem vagyunk együtt, gáz házibuliba hívni?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy sráccal, nagyon bírjuk egymást, de még nem volt semmi köztünk. Ugyanakkor elég sokat beszélgetünk, neten is. 3 hónapja ismerem, kb 10-szer találkoztunk összesen, de ennek a fele munkahelyen volt. Mindkettőnknek mozgalmas élete van, kb kéthetente találkozunk, de akkor 4-5 órás programot csinálunk. Megbeszéltük már, hogy egyáltalán nem vagyunk közömbösek egymás számára, és hogy lehetne belőle valami, de majd alakul, ha akar. Ha nem, akkor maradunk csak ilyen baráti viszonyban, majd kiderül.:) Majdnem minden nap váltunk pár mondatot messengeren cseten, fele-fele arányban kezdeményezve. A kérdésem, hogy gáz lenne-e ennyi idő, ennyi ismeretség után elhívnom a házibulimba? Nem is igazán házibuli, mert csak 8-an leszünk kb. Ő nem ismer senkit rajtam kívül, én sem ismerem a barátait. Arra gondoltam, megkérdezem, hozna-e magával havert. Nehezíti a helyzetet, hogy a vendégek közül mindenki párral lesz rajtam kívül.:D Nem akarom, hogy ciki legyen , hogy elhívom, de örülnék neki, meg annak is, ha látnám, hogy jön ki a barátaimmal.

25/L


2020. okt. 14. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és kb félórányira lakunk egymástól, szóval itt is kéne aludnia, a többiek is itt alszanak. Emiatt még nehezebb elképzelnem, hogy bevállalja. Még sosem volt nálam, én sem nála.
2020. okt. 14. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megkérdezni nem gáz.

Max nemet mond de az se gáz.

2020. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem gáz
2020. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!