Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. Nagy a baj! Még csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Nagy a baj! Még csak 1 hete vagyok együtt a barátommal! Tegnap házibuliba mentünk! Ittam egy keveset! Hogy nézzek igy a szemébe? Többi lent!

Figyelt kérdés

Az a baj hogy mivel ittam igy egy kicsit gátlástalanabb vagyok!És leakartam vele feküdni!Ő is csak mondta hogy nem mert akkor csak az lesz hogy kihasznált stb!Hogy nézzek igy a szemébe?

(És mit gondoltok nem akarhat megszivatni ha lese feküdt velem nem?)


2010. máj. 9. 11:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy. ,,Nagy a baj". Hát hallod, marha nagy. Örülj hogy ilyen pasit fogtál ki aki nem használta ki hogy részeg vagy.
2010. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De hogy nézzek a szemébe ezek után!Hogy odaakartam magam adni!
2010. máj. 9. 12:01
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Hát vessél magadra. Jól bemutatkoztál előtte, szerintem gondolhatja ha ő nem lenne akkor más valaki (aki nem a pasid) simán megba.szhatott volna!
2010. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

állj oda elé, és mond neki,hogy nagyon szégyelled magad,mert amúgy te nem vagy ilyen.

hidd el,ha szeret nem lesz gond :)


tényleg jó pasit fogtál ki ;]

2010. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Hát én is szégyellném magam a helyedben. Szégyellném, hogy pia kell ahhoz, hogy le akarjak feküdni a pasimmal. Tudod normális embereknél az a baj, ha NEM akar lefeküdni a párjával...
2010. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De még nem voltunk együtt!!
2010. máj. 9. 12:06
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
Terhes vagy. Isten ezzel büntet a felelőtlenségedért. Mindegy, hogy nem feküdtetek le. Szeplőtelen fogadtatás etc.
2010. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
pasid helyébe jól megd*gtalak volna... sajnálom h ezt írom de ha belegondolok h vele ezt csináltad akkor mi lenne ha összejönnétek és elmennél a bnőiddel bulizni... nem ismerlek de ha előttem mutatkoztál vna így be akkor elhajtanálak a p*csába
2010. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%
Nem érdemes meg téged, csak egy kapcarongy vagy!
2010. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Ne szarjál, nem mással akartál lefeküdni, hanem a pasiddal. Részegen az ember ennél cifrábbakat is csinál, normális pasinak nem lesz ezzel baja. Az más kérdés, hogy normális pasi már megdöntött volna... :P
2010. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!