Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok férfi miért szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért szereti a kifejezetten ronda nőket?

Figyelt kérdés
Sok haveromnak van nagyon ronda nője. Mire jó ez, mikor vannak szépségek is?
2020. okt. 15. 08:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%

10#


Kitalálom, te is valami csúnyasággal vagy együtt. :))


Vergődhetsz, de attól még te is tudod hogy igazam van. Lehet itt a szép belsővel jönni, de ha egy szupermodell hajtana rád egyből elfelejtenéd a kis csúnya társadat és kapnál az alkalmon. Ebből látszik, hogy ha van lehetőségedre jobbra, akkor nem fogsz a szarabbal maradni.


Csak hogy a példádra reagáljak, legyünk őszinték, nem járnál BKK-val ha lenne pénzed BMW-re. Tudom, mert én se járnék azzal, ha tudnék venni egy autót. Sajnos el kell fogadni azt ami jelenleg van. Ha nincs pénz jobbra, akkor marad a tömegközi egyelőre.

Ha nem jössz be a szép lányoknak, akkor maradnak a csúnyák egyelőre. Ha összeszedted magad, igényesebb lettél, jóképű, jó stílusú majd lehet újra próbálkozni a szép nőknél is. Néhány pasinak elég egy jó hajvágás, meg pár divatosabb cucc és rám sem ismerni. Szóval remélem érthető a lényeg. Amég nincs lehetőséged jobbra, addig persze hogy megfogsz alkudni. Mindenki így él, nem is lehetne másképp.

2020. okt. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, amikor a kocsit emberekkel hasonlítják össze. XD


Az a különbség a kettő között, hogy ha átülsz a 20 éves Suzukiból egy új BMW-be, ugyanúgy fogod tudni vezetni. Míg lehet, hogy a szebb emberrel nem fogsz olyan jól kijönni, és pár hónapon belül megutáljátok egymást.

2020. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert a "csúnyánycskább" (relatív kinek mi az) lányt nem akarja az a sok alfahím elragadni az embertől :)
2020. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

Hát hogy mi a csúnya, mi a szép...

Én azt vettem észre, hogy ha az alakja jó, akkor lehet akármilyen ronda az arca (jellegtelen, semmilyen, lófogú, stb).

2020. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10%

A belinkeltek közül nekem pl. 1-es szép, 2-es és 3-as olyan semmilyen (de még nem ronda).

F/36

2020. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

#11

Igénytelen vagy mint ahogy az emberek nagyrésze igénytelen a külsőt illetően.

2020. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%

Bár többen beszóltak a kérdésre, és én is egyet értek az alapvető elvekkel (a belső fontosabb, a szépség relatív..stb.), tényleg voltak más hasonló érzéseim, hogy nagyon jóképű férfival miért van feltűnően rosszarcú nő.Vajon nekik nincsenek-e problémáik emiatt (mindkettőnek).

Azt is tapasztaltam már, amit valaki írt, hogy egyes fiúknak az alak a mérvadó, az arc lehet bármilyen.

2020. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!