Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hölgyemények! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyemények! Miért menő manapság olyan fényképeket feltölteni facebookra, instára: pózok Bikiniben luxus nyaraláson egy medence mellett, mint egy luxus ....a?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne, ha ezt a kérdést az adott fotók mellé tennéd föl az adott felületen (instagram, facebook)? Vagy ahhoz már nincs merszed, kérdező?
2020. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Többnyire az ilyen nők önbizalomhiányosak. Fontos nekik, hogy csorgassák rá a nyálukat mert jól esik a lelküknek. A fittnes-es csajok meg sokat edzenek a bomba alakjukért. Ők meg ezért mutogatják mert kemény edzések eredménye és szintén jólesik a lelküknek,/hiúságuknak hogy sok ferfi csorgatja a nyálát rájuk
2020. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

# 2


Így van, büszke vagyok az alakomra, megdolgoztam érte, és valahol gonosz is vagyok, mert jó érzés, hogy nekem most, 29 évesen jobb testem van, mint valaha, a hasonló korú ismerőseim, pl. volt osztálytársaim meg szétlöttyednek, elhíznak, és ráncos az arcuk már most a sok bulikától és a láncdohányzástól. Lehet szidni, de régen meg nekik volt hatalmas arcuk.


Ja, és mielőtt azzal jönne bárki, hogy egy hozzám hasonló nő semmit nem tud adni egy komoly kapcsolatban, mégis nagyon tudok szeretni, kitartani a másik mellett és értelmes témák is érdekelnek, és egész jól elvan velem a párom lassan 8 éve... Szóval, nem jött be!


Lehet, belül még mindig van gond az önbizalmammal, és "odavágós" vagyok, de ennél nagyobb gond ne legyen velem, én legalább nem bántok másokat.

2020. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Biztos abban reménykednek hogy sikerül kifogniuk az aranyhalat, hátha beugrik nekik egy jómódú kőgazdag valaki.

Aki fitneszezget az csak milkós bikára vágyik.

Edzöteremben dolgozom, szóval van némi fogalmam a dolgokról.

2020. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

# 4


Én is edzőterembe járok, és semmilyen "milkós bikára" nem vágyom, tökéletesen megfelel nekem a párom 7 és fél éve. Együtt járunk edzeni, és ő inkább vékony alkat, és nagyon lazán, hobbi szinten edzeget.

2020. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Én is (részben) csak azt tudom írni, mint a legelső hozzászóló. Ezzel a stílussal nagyon irigy lehetsz a pózolós nőkre (ha nő vagy), vagy más szempontból érinthet rosszul az, amit tesznek (ha férfi vagy: "én bezzeg nem találok ilyen bombázókat"). Egyébként ha ilyen szintű ellenérzéseket keltenek benned a képek, hogy indulatmentes válaszra ilyen gyűlölettel reagálsz, akkor nem kötelező nézegetni e képeket szerintem.

A logikus érvelés: ha tőlük megkérdezted volna, akkor nem kellene itt megkérdezni, mert nem a célcsoporttól kérdezed, hanem azoktól, akik szintén vélekednek valahogyan és ezt osztják meg, írják le. Olyan mintha pl. anyukádat kérdeznéd, hogy a szomszéd lány miért gondolta hogy azt tölti fel Fb-re, amit feltöltött...

Egyébként mindenki az élete legjobb pillanatait akarja mutatni, vagy kompenzál, vagy azt szeretné hogy vele foglalkozzanak, biztos van még pár lehetőség.

2020. okt. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5#


Lehet vékony a palid, de biztos gazdag jómódú és ez itt a lényeg!

2020. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit keres, mint én (átlag felett), van egy közös lakásunk, amibe ugyanannyit tettünk és közel zéró megtakarításunk, de jó életszínvonalunk. Közösen teremtünk meg mindent.
2020. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én komolyan mondom gyerekek ilyen fitneszes instás műmájer nőkre már ásítozom mikor meglátok egy ilyet. Olyan 5-6 éve még nagyszám volt az ilyen, de szerintem ez már unalmas, olyanok mint a próba babák. Semmi stílus, semmi egyéniség. Nem véletlen hogy a filmipar sem alkalmaz ilyen tipusúakat szereplőnek. A természetes szépség lesz mindig is az igazi.
2020. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9#Igazad van, ezek már olyanok mintha klónoznák őket.
2020. okt. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!