Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell hazudni? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell hazudni? Miért nem lehet azt mondani, hogy csak megakarlak du.. ni és van több nő is a képben? Előbb utóbb ígyis úgyis kiderül mindkettő, nem?

Figyelt kérdés
Csak én nem értem. Lassan egy hónapig tette vki nekem a szépet. Többször szerettem volna talizni, de Ő miatta nem jött össze. Azt mondta várja a talit, én kellek neki és nem írogat mással rajtam kívül. Nem teljesen vagyok hülye. Ez utóbbit nem hittem el. Mostmeg kerek egy hete nem jön tőle üzenet. Gondolom összejött mással.. Hát miért kell a nőket hülyének nézni? Meg miért nem lehet őszintének lenni, h csak szexet keresek vagy van valakim? Felnőttként elődöntöm, hogyan tudom. De az, h pl így rabolta az időmet a semmire. Az időt, na azt nem hozhatja vissza semmi. Meg mondjuk én eleve komoly kapcsolatot keresek. Eddig minden nap írt egy hónapja, de ez egy hete megszakadt. Nem miattam nem taliztunk. Hétvégén soha nem ért rá csak hétköznap este. Sztm ez is valami vicc.

2020. okt. 20. 07:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem mondta meg, mert a legtöbb nő ebbe nem megy bele, hanem jogosan elhajtja.

Ezekben viszont nincs semmi empátia vagy tisztelet senki iránt, nemhogy a nők iránt. Az érdekli őket kizárólag, hogy megkapják, amit akarnak, aztán mennek tovàbb. Nyilván felelősségvállalás nulla, tehát magyarázatot ne várj soha. Erre ment ki a játék egy hónapig, de ez az ilyeneket minősíti, nem téged.

Sajnos rengeteg van belőlük, férfinak nem nevezhető. Egyszerű, mint a faék, és jellemtelen.

2020. okt. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%

Már ne is haragudj, de ha nem is találkoztatok, mivel rabolta az idődet? Azzal, hogy írogattatok egymásnak? Egy hónap? :D

Az minden, csak nem időrablás.

Pánikba azért nem kell esni, engedd el.

2020. okt. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De ez időrablás, mert én csak vele beszéltem. Tudta, h komoly kapcsolatot keresek. Ő is ezt hazudta.Tehát félrevezetett. Ragolta az időmet, mert hitegetett a talival és én meg vártam, hogy nézzük meg mi lesz, addig nem ismerkedem mással. Ez időrablás
2020. okt. 20. 07:38
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

#1 vagyok, hát én azt hittem, hogy le is fektetett.

Ez esetben örülj neki, hogy nem talàlkoztatok, mert egy idióta simán.

Megkímélt magától téged. :D

Amíg csak írogattok, tarts te is több vasat a tűzbe!

Én is így csináltam régen. Aztán ha egyvalakivel kialakul valami, akkor leépíted a többit.

2020. okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
5. Én nem ilyen sunyi játékot űzök. Soha nem voltam ilyen. Mindig egy, emberre koncentráltam. És azért sem korrekt, mert hazudott. Maga mondta, nem én kérdeztem, hogy csak én vagyok, nincs más képben. Ha ez nem így volt, akkor egyszerűen nem kell ilyet állítani. Mivel pont mondtam neki, hogy nem kérhetném emiatt számon, mert még nem járunk. Amúgy mi értelme volt nekem egy hónapig írogatni, ha nem taliztunk és összejött mással?
2020. okt. 20. 07:48
 6/27 anonim ***** válasza:
3%

Lehet rájött veled kapcsolatban, hogy csak "így rabolta az időmet a semmire. Az időt, na azt nem hozhatja vissza semmi."


Mikor hirtelen kórházba kerültem (zebrán elcsapott egy autó) és 3 napig nem voltam elérhető gondolom engem is elkönyveltek széltolónak, így kénytelen volt a hölgyemény mással vigasztalódni és felcsináltatni magát.

Szerinted emiatt minden nőt r***banc???, szerintem nem!

2020. okt. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
Férfiként én is időrablásnak élem meg, amikor én már ránézésre tudom, hogy akarok valamit attól a nőtől, aztán találkozunk randi(k)ra és ő meg szépen lassan eldönti, hogy hát ő mégsem akar tőlem egyáltalán semmit. Néha ez csak egy randiba kerül, néha viszont sajnos hosszú hetekbe, ami időt és energiát addig belé fektetek.
2020. okt. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Meg telefonon sosem beszéltünk, pedig megadtam a számom. Sőt, egy hét után bedobta, hogy talizzunk, mert szeretne mielőbb, majd lemondta, hogy közbejött egy munka hétvégén 😂😂😂😂 Gondolom ki mindenen dolgozhatott... De még utána is írt bőszen, aztán most elmaradt. De nem is ez zavar, hanem az, hogy beszéltünk csomót és egy sort nem érdemlek, hogy ne haragudj, de.... Engem inkább ez idegesít
2020. okt. 20. 07:55
 9/27 anonim ***** válasza:
56%

De kérdező, pont ez az. Te sem kérheted számon, ha valakivel összejött, mert nem volt köztetek semmi. A korrektség hiánya kérhető számon, hogy nem mondta meg, hogy összejött mással, többé nem keres.

De pont azért, mert nem volt köztetek semmi, ő sem számoltathatott volna el, ha több mindenkivel ismerkedsz. Ez nem sunyiság, hogy több sráccal beszélgetsz. Azt hiszed, ők nem?

Ezzel a naivsággal te rabolod a sajàt idődet, nem ő a tiedet. Mikor mèg nem is találkoztatok, miért csak egy valakire koncentrálsz?

Elárulom, lesz mèg ilyen bőven, majd megedződsz, és rájössz, hogyan érdemes ismerkedni.

2020. okt. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Engedd el. Komolytalan volt az ürge. Van ebből a típusból még jó pár példány, de nem mindegyik ilyen romlott fsz. Azért hazudott, mert az egóját hízlalta a hülyítéseddel.
2020. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!