Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a párotoknak balesete volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotoknak balesete volt és nem tud rendesen járni, ti elmennétek hétvégére kirándulni? Ha igen, hova?

Figyelt kérdés

Gipsz is van rajta, a bokáját pedig pihentetnie kell.


Egy sima wellness-hétvégére szerettem volna menni vele, de a fürdés ugye nem jó ötlet a gipsz miatt. Egy túrázós vagy városnézős fajta kirándulás pedig a sok séta miatt nem lenne jó.


Ha tudtok ötleteket adni, hogy hova menjünk, előre is köszönöm! Vagy pedig jobb lenne szerintetek inkább otthon maradni?


2020. okt. 20. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Én úgy kirándulnék vele ahogy eddig is szoktam: online a google maps segítségével. Bejártam már a fél világot 0 ft-ból. Ti is tegyétek ezt.
2020. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Első,ez hatalmas.
2020. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs tolókocsitok, amiben tolhatod, akkor mégis mit akarsz? Bárhová mentek, gipsz alatt is megerőltető, mert többet kell mozognia, mintha otthon ülne. Mehetnél egyedül kirándulni, nem ciki, én is gyakran megyek ide-oda a párom nélkül, legutóbb moziba mentem egyedül, de úszni, wellnessezni si simán elmennék nélküle. becsekkolnék a szobába, lemennék kozmetikushoz,mazzászra, úszni, gőrfürdőzni, filmeznék, olvasnék, stálnék a környéken egyedül...viszont csak akkor ha a másik egészsséges. Ha el van törve a lába, akkor segítségre szorul, odavinnám neki a teát, kaját, vizes poharat, kiszolgálnám, nem wellnesseznék helyette.
2020. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

15:40 Köszönöm a válaszodat!


Nem fejtettem ki, de a karja van csak begipszelve. A bokája nincs begipszelve, valami levehetős dolgot raktak rá (nem tudom a nevét), amivel tud sétálni, de csak minimálisan szabad.

2020. okt. 20. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben maximum egy szép, kilátós helyre mennék vacsorázni, vagy ilyesmi, de nem gondolkoznék se wellnessben, se kirándulásban.
2020. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami étterembe max vacsorázni, de se kirándulást, se wellnesst nem terveznék. Ha nem szabad erőltetni a bokáját, inkább azon lennék hogy pihenjen otthon.
2020. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valóban a dolog elnapolása a legreálisabb, köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 21. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!