Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok pasi nagyon erős írásban a szex terén, de amikor bizonyítani kell, akkor vagy el sem jut odáig vagy képtelen megcsinálni egy nőt rendesen?

Figyelt kérdés

De írásban meg megy a menőzés, hogy így tudok szexelni, úgy tudok szexelni.

Ezt komolyan kérdezem.


Mi motiválja ezeket az embereket?

Főként normális férfiak véleménye érdekel.



2015. júl. 1. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
50f+ vagyok! Sok nő 100 fölött volt, van, lesz az életemben! Sokat neten ismertem meg, volt akivel félóra duma után ágyban voltunk! Sok nő kér hogy találkozzunk ujra és ujra! Akkor nem tudom miről beszélsz! Találkozz velem ha nő vagy! ! Nyugi "megcsinállak"!
2015. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem találkozom 50-es férfivel, mert nem vagyok gerontofil
2015. júl. 1. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azért mert téged nem tudott a pasid úgy megdöngetni mint egy kisdobos attól még ne általánosíts.
2015. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, te nem választol jól! Ne itt sird ki magad! Én csak megoldást ajánlottam neked. Nem kel élni vele...
2015. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fannika ne panaszkodj....!
2015. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne az itteni pasikból indulj ki..
2015. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!