Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlzás már 3 hét járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás már 3 hét járás után tűzpiros csipkés fehérneműben szexizni a barátomnak? Vagy tartogassam még különlegesebb alkalmakra? 26N

Figyelt kérdés
5 alkalommal szexeltünk eddig, semmi extra, szinte egyszerű, hétköznapi fekete fehérnemű volt rajtam. Túlzás lenne már bevállalni egy piros csipkés szettet? Nem tűnne nagyon erőlködősnek? Mert nem szeretném feldobni semmivel sem a szexet, meg vagyok vele elégedve, csak meglepném.
2020. okt. 20. 15:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9%
Azért mert semmilyen kihívást nem lát benned. Egy okból van az ember egy ilyen nővel: ürités. 3 hét után lefeküdni valakivel... Mondhat bárki bármit, ez nem éppen egy lenyűgöző lépés volt és semmiképpen nem követendő (nem, nem csak amiatt mert nő vagy, egyik nem részéről sem túl imponáló). És erre az i-re a piros bugyis h_lye kérdésed tette fel a pontot. Nem tudom eldönteni hogy buta vagy ennyire tapasztalan vagy, esetleg mindkettő.
2020. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

#10

Nem tudom én sem miért kiégés. Nálunk kifejezetten nem volt sikere az ilyesminek, pedig bevásároltam :)

Talán mert a közvélekedés az, vagy az volt régebben, hogy a csipke, a nyaralás, a nem tudom mi feldobja újra az együttléteket.

2020. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha fel akarod venni, vedd fel. Szexi fehérnemű nem aszpirin, nem akkor vetjük be ha már baj van. A szexi fehérnemű inkább olyan mint egy csésze tea, használhatjuk puszta élvezetből, és problémák kezelésére is.

Jó szórakozást 🙂

2020. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Csak én nem értem egyedül, hogy ez a lépés miért egyenlő azzal, hogy könnyű préda a lány, vagy nincs benne kihívás?? Azt a megállapítást még mi alapján szedted össze, hogy csak ürítésre kell a párjának? :))) Miért, ha mondjuk fekete pamut fehérneműt venne fel, azzal már is értékesebb lenne? Hát "hajjak meg" de én nem értem :)) Nem először szexelnek... ha az első együttlétkor vett volna fel piros fehérneműt, az sem nyomta volna rá a bélyegét a kapcsolatra ... nem m1 hogy 100. alkalomkor veszi fel, vagy 5.?
2020. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
#11 miért kéne kihívásnak lennie, hogy valakivel együtt vagy? Utálom az ilyen játszmázós baromságokat. Vőlegényemmel elég hamar lefeküdtem, és volt, hogy direkt felextráztam szexi fehérneművel, már az elején. Jó volt akkor is, és most 6 év után is jó. Semmi extrát nem értem volna el, ha játszom az eszemet az elején.
2020. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagyunk már tinik, sem szüzek, hogy több hétig-hónapig várjunk vele. Két 25-26 éves fiatal vagyunk, akik jól érzik magukat egymás társaságában. Szerintem nem is kell ezt túlmagyarázni, mi egyáltalán nem gondoltuk korainak a harmadik randi után a szexet. Ha később történik meg, az változtat valamin?

És mi ez, hogy ürítésre használ? Te jó ég, eldobom az agyamat.

2020. okt. 20. 17:47
 17/22 anonim ***** válasza:
79%

"És mi ez, hogy ürítésre használ? "

Én életemben először ezt egy felsővezető nőtől hallottam hamvas gyakornok koromban, olyasmi érzés volt mint egy hirtelen pofon, addig egy kulturált, tanult nőnek gondoltam.

Később kiderült, hogy megkeseredett férfigyűlölő.

2020. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a szexi szetteket erőltetetten tartogatni kellene "különleges" alkalmakra. Vegyed fel, amikor jólesik.
2020. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel nyugodtan,nekem van vagy egy tucat mindenféle,elég sokszor felveszem.Én csak azért feküdtem le a barátommal egy hónap után,mert nem akartam,hogy könnyűvérűnek higyjen,nem mintha nem hallotta volna addig a híremet.15 éve vagyunk együtt,és még mindig jó a szex,csak időnk nincs már annyi,mint régen.De mindig tetszik neki,ha új fehérnemű van rajtam.Nem vesztesz semmit,legfeljebb teljesen mindegy neki mi van rajtad.
2020. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
Ezt a fehérneműs csábítós dolgot nem értem, a pasik többsége észre se veszi
2020. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!